• BIURKO GAMINGOWE COOLER MASTER GD120 ARGB 30TH ANNIVERSARY EDITION

Symbol: Z33180
1639.44
1639.44
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512127049
image
image

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE PRZY OGRANICZONEJ PRZESTRZENI DO PRACY/ZABAWY

Mając zaledwie 120 cm szerokości, GD120 ARGB jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się w pokoju o ograniczonym miejscu, zachowując jednocześnie ergonomiczne funkcje i dodatki, takie jak oświetlenie otoczenia ARGB.

DODATKOWA PODKŁADKA POD MYSZ W ZESTAWIE

Wyposaż swoje biurko w dołączoną pełnowymiarową podkładkę pod mysz z antypoślizgową gumową podstawą. Dzięki wodoodpornym materiałom i niestrzępiącym się szwom jest godnym towarzyszem Twojego biurka podczas długich sesji gier lub pracy.

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE

Zarządzaj swoim podświetleniem ARGB dzięki aplikacji MasterPlus+. GD120 ARGB może być synchronizowany z kolorami wyświetlacza, naśladować obraz monitora w czasie rzeczywistym, a także z innymi produktami Cooler Master.

NIGDY WIĘCEJ PLĄCZACYCH SIĘ PRZEWODÓW

Tylna stalowa taca w naszych biurkach z serii GD pomaga ukryć kable i adaptery, zapewniając czyste miejsce do pracy. Zarządzanie kablami nigdy nie było łatwiejsze.

image
image

WYGODNE, ERGONOMICZNE STANOWISKO PRACY

GD120 ARGB został gruntownie przetestowany pod kątem wytrzymałości, będąc w stanie wytrzymać do 100 kg bez wysiłku. Odpocznij spokojnie dzięki temu sprawdzonemu w boju biurku, który będzie dla Ciebie solidnym towarzyszem.