• CENTRUM MULTIMEDIALNE PLANET DMA-200 LAN

Symbol: Z23777
Brak towaru
1197.75
1197.75
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213684814
Cyfrowe centrum multimedialne PLANET DMA-200 to zaawansowane urządzenie pozwalające na przesyłanie strumieniowe materiałów audio i wideo oraz danych bezpośrednio z sieci LAN lub Internetu do telewizora lub urządzeń kina domowego. Za pomocą pilota zdalnego sterownia można wyszukiwać i odtwarzać filmy, muzykę i zdjęcia z komputerów podłączonych do sieci domowej, a także surfować w Internecie na ekranie telewizora. Dodatkowo poprzez port USB można podłączyć zewnętrzne urządzenia takie jak karty pamięci czy dyski i odtwarzać znajdujące się na nich pliki multimedialne z wykorzystaniem wygodnego i łatwego w użyciu menu ekranowego OSD.

DMA-200 pozwala również przeglądać Internet na ekranie telewizora dzięki wbudowanej przeglądarce sieciowej, pobierać pliki za pomocą klienta bit torrent, a także za pomocą wbudowanego oprogramowania wyszukiwać i odtwarzać internetowe stacje radiowe i telewizyjne.

Urządzenie wykorzystuje zaawansowane algorytmy kompresji wideo MPEG1/2/4 oraz audio MP3, tak żeby płynnie odtwarzać strumienie multimedialne z zachowaniem optymalnej jakości w sieciach o ograniczonej przepustowości. DMA-200 obsługuje wideo w rozdzielczościach standardowych oraz High Definition. PLANET DMA-200 pozwala w łatwy sposób odtwarzać i zarządzać domowymi kolekcjami cyfrowej muzyki, zdjęć i filmów z wykorzystaniem sprzętu audio-wideo.