• CZUJNIK DYMU PLANET HZS-200E WEWNĘTRZNY FOTOELEKTRYCZNY 30M 85DB LED

Symbol: Z24576
Brak towaru
374.35
374.35
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711605281362
HZS (Z-Wave Sensing Device) to seria produktów PLANET przeznaczona do automatyki domowej, oparta na technologii Z-Wave, dostarcza zaawansowany system ochrony, który chroni Twój dom i rodzinę 24 godziny na dobę. Łatwa obsługa i elastyczna konfiguracja to jedne z najważniejszych cech naszych urządzeń. Przycisk "one touch" pozwoli Ci programować ustawienia w zależności od Twoich preferencji. Urządzenie współpracuje ze stacją bazową PLANET HAC-1000.

Alarm głosowy

PLANET HZS-200 to fotoelektryczny czujnik dymu, którego sygnał alarmowy ma natężenie 85dB. Zostaje on uruchomiony po wykryciu dymu pochodzącego z różnych źródeł spalania. Sygnał alarmowy jest następnie odbierany przez stację bazową PLANET HAC-1000, a następnie rozsyłane są stosowne alerty na urządzenia mobilne. Nasze rozwiązanie jest w stanie uchronić dom od tragedii.

Szybki start w trzech prostych krokach

1. W aplikacji Cloud Home App włącz nowe urzadzenie Z-Wave.
2. Wciśnij przycisk "Pair", aby sparować czujnik ze stacją bazową.
3. Gotowe!

Łatwa instalacja i wygodny wskaźnik LED

Urządzenie jest przystosowane do montażu na suficie lub ścianie. Wyposażone zostało w specjalne wskaźniki LED, które ułatwią Ci korzystanie z urządzenia i poinformują o wydarzeniach takich jak niski poziom baterii, tryb standby lub błąd - bez logowania do panelu administracyjnego.