• CZUJNIK OTWARCIA DRZWI/OKNA SMART HOME LANBERG WIFI 2.4GHZ (KONTAKTRON)

Symbol: Z30594
29.86
29.86
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5901969429039

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Czujnik Lanberg to wysokiej jakości urządzenie, które pozwoli Ci w wygodny sposób zadbać o odpowiednie warunki w Twoim domu. Połącz sensor z siecią Wi-Fi i odbieraj powiadomienia o otwarciu okna/drzwi gdziekolwiek jesteś. Zapewnij sobie nowy wymiar bezpieczeństwa i komfortu!  Przejmij kontrolę nad swoim domem.

 

Banner
image

KOMPAKTOWY ROZMIAR

Sensor zaprojektowano w taki sposób, aby w niewielkim rozmiarze urządzenia zmieścić wszystko co potrzebne oraz zapewnić Ci komfort użytkowania. Czujnik dopasuje się do każdego rodzaju wnętrza i sprawdzi się w nim jako subtelny dodatek. Ponadto, niewielkie wymiary urządzenia pozwalają na umieszczenie go na ramie okiennej lub ościeżnicy o niemalże każdym kształcie.

image

BEZPROBLEMOWA OBSŁUGA Z POZIOMU APLIKACJI

Instalacja dedykowanej aplikacji TuyaSmart pozwoli Ci w łatwy sposób korzystać z sensorów zamontowanych w Twoim domu. Jest ona dostępna zarówno dla telefonów z Androidem, jak i tych obsługiwanych przez system iOS. Intuicyjne oprogramowanie gwarantuje skuteczność działania i nieskomplikowaną obsługę urządzenia. Ponadto, parowanie czujnika z telefonem nie zajmie Ci więcej czasu niż 180 sekund!

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE

Produkt został zaopatrzony we wszystkie akcesoria potrzebne do funkcjonowania urządzenia. Zestaw zawiera czujnik, instrukcję obsługi, akcesoria montażowe, a także 2 sztuki baterii AAA. Umożliwia to bezproblemowe uruchomienie i instalację urządzenia, bez konieczności kupowania dodatkowych komponentów.

image
image

ŁATWY MONTAŻ

Zamontowanie urządzenia jest niezwykle prostym procesem. Wystarczy, że po wyjęciu produktu z opakowania usuniesz pasek zabezpieczający, a sensor będzie gotowy do pracy. Do przymocowania czujnika w docelowym miejscu potrzebujesz wyłącznie taśmy montażowej. Zapomnij o trudnym i czasochłonnym montowaniu sprzętu!

image

FUNKCJE APLIKACJI

TuyaSmart w połączeniu z czujnikiem Lanberg umożliwia monitorowanie otwarcia i zamknięcia drzwi, okien, szafek czy sejfów w całym domu. Aplikacja umożliwia śledzenie statusu urządzenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nie musisz jej ciągle odświeżać. Ponadto, aplikacja wyśle Ci powiadomienie bezpośrednio po otwarciu/zamknięciu każdego punktu, przy którym umieścisz sensor. Z jej poziomu sprawdzisz także stan baterii.

image

EFEKTYWNA PRACA NA BATERII

Czujnik zasilany jest dwiema bateriami AAA umieszczonymi w obudowie modułu głównego. Ilość energii, którą pobiera urządzenie jest bardzo niewielka, co pozwala na wydajną i długą pracę. Jedna wymiana baterii pozwoli Ci cieszyć się funkcjonalnością czujnika przez około dwa lata, co przekłada się na 6000 wysłanych powiadomień.

image

MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA SCENARIUSZY

Innowacyjne oprogramowanie urządzenia umożliwia tworzenie rozmaitych scenariuszy, które pozwolą Ci na zaprogramowanie funkcjonowania Twojego domu. Wyszedłeś z mieszkania i zapomniałeś czy zamknąłeś drzwi? Nie szkodzi, inteligentny czujnik Lanberg da Ci o wszystkim znać! Uzbrajaj alarm będąc z dala od domu, dzięki czemu gdy drzwi zostaną otwarte, syrena powiadomi o tym całą okolicę. Postaw na bezpieczeństwo i wygodę! 

image