• DRON UGO MISTRAL 2.0 2.4GHZ ŻYROSKOP ZAWIS+OKULARY VR (PO TESTACH)

Symbol: Z27295PT
231.08
231.08
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z27295PT

PAN PRZESTWORZY

Otwarte przestrzenie, bezwietrzna pogoda i błękit nieba - to najlepsze warunki dla drona Mistral 2.0, aby pokazać pełnię możliwości. Niepozorny quadrocopter jest wyposażony w zaawansowane rozwiązania, takie jak : 6-osiowy żyroskop, system zawiśnięcia w powietrzu oraz inne funkcje ułatwiające sterowanie. Dołączone do zestawu gogle VR gwarantują pełną immersję i niespotykane połączenie pomiędzy dronem a sterującym.
image
image

PEŁNA KONTROLA

Mistral 2.0 sterowany jest za pomocą zaawansowanego pilota zdalnego sterowania, który dodatkowo pozwala na obsługę drona za pomocą aplikacji. Użytkownik otrzymuje dzięki niej nowe możliwości, takie jak: podgląd na żywo, nagrywanie czy programowanie trasy lotu. Dron dodatkowo posiada opcje powrotu, lądowania oraz lądowania awaryjnego. Teraz nawet w sytuacjach awaryjnych pilot ma szansę na wyjście obronną ręką z „kryzysu".

NAJWYŻSZE LOTY

Mistral 2.0 komunikuje się z pilotem za pomocą technologii wi-fi, pozwalając tym samym na zasięg nawet do 100m. Swoje umiejętności kierowania dronem można stopniowo szlifować dzięki opcji wyboru prędkości - z maksymalną do 5m/s. Bateria zaimplementowana w urządzeniu wystarcza na ok 15 min, użytkownik ma, więc dosyć czasu na przećwiczenie kolejnych akrobacji.
image