• ELEKTRYCZNA HULAJNOGA UGO SQUBBY 8.5" 300W

Symbol: Z29970
Brak towaru
1028.48
1028.48
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5901969425963
image

Bądź mobilny jak nigdy dotąd

Wykorzystaj nowoczesny środek transportu XXI wieku i przemieszczaj się swobodnie, w pełni komfortowo dzięki uGo Squbby 8,5". Ciesz się z pełnej kontroli jazdy dzięki 3 poziomom prędkości i przemieszczaj się z szybkością aż do 25km/h! Dzięki możliwości przejechania 15 kilometrów na jednym ładowaniu, hulajnoga elektryczna idealnie zastąpi Tobie samochód czy komunikację miejską na różnych dystansach w mieście.

image

Mocny silnik - rozpędź się do 25 km/h

Wysokiej jakości silnik o mocy 300W przy współpracy z odpowiednią baterią pozwala Tobie na rozwinięcie prędkości hulajnogi do 25 km/h niezależnie czy ważysz 50kg czy 90kg - pozwala to Tobie na przyjemną jazdę w zaskakującym tempie. Z uGo Squbby 8,5" masz pewność że dotrzesz do celu na czas.

image

Zasięg 15 kilometrów

Pojemna bateria 5 Ah pozwala na długi czas pracy pod obciążeniem i gwarantuje zasięg do 15 kilometrów na jednym ładowaniu. Tak duża wartość zapewnia Tobie pełen komfort podróży i pewność, że na hulajnodze dojedziesz nawet w bardziej odległe miejsca bez potrzeby ładowania jej w trakcie.

image
image

Kolorowy wyświetlacz LCD

Na kierownicy znajdziemy wyraźny, kolorowy wyświetlacz LCD, który powiadamia nas o prędkości poruszania wyrażanej w km/h, stanie baterii, przebytym dystansie oraz  aktualnie włączonym poziomie prędkości poruszania się. Ekran gwarantuje pełny zakres informacji, który jest Tobie potrzebny do komfortowej jazdy, dzięki czemu m.in. nigdy nie będziesz zaskoczony rozładowaną baterią.

Nowoczesna bateria 5 Ah

W uGo Squbby 8,5" zastosowana została bateria najwyższej jakości, która jest solidnym sercem całego urządzenia. Wykonana w technologii Li-ion o pojemności 5 Ah nie tylko pozwala osiągać wysoką, atrakcyjną prędkość 25 km/h i pokonywać dystans 15 kilometrów na jednym ładowaniu, ale przy współpracy z odpowiednią ładowarką - gwarantuje pełne jej naładowanie już po 4h ładowania.

image

Trzy poziomy prędkości

Dostosuj szybkość wedle swoich preferencji lub aktualnej trasy podróży. Ugo Squbby 8,5" posiada aż 3 poziomy prędkości. Na pierwszym rozpędzisz się do 8km/h, na drugim 16km/h, na trzecim osiągniesz maksymalną prędkość 25 km/h. Taka kontrola daje możliwość ustawienia optymalnej szybkości poruszania się.

image
image

Hamulec bębnowy

Wysokiej jakości hamulec bębnowy zapewnia Tobie skuteczne hamowanie w każdych warunkach. Ugo Squbby 8.5" to pełne bezpieczeństwo i komfort zatrzymywania się dzięki solidnej manetce, która została odpowiednio umiejscowiona, by dostęp do niej był dla Ciebie nadzwyczaj wygodny.

Wytrzymałe opony 8.5" z Honeycomb

Hulajnoga elektryczna została wyposażona w nowoczesne opony o wielkości 8,5" cala, które charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością ogumienia. Ponadto, specjalna konstrukcja Honeycomb wewnątrz opony w postaci pianki z pęcherzykami powietrza nie tylko zwiększa komfort podróży, ale również uniemożliwia Ci „złapanie gumy". Takie opony to gwarancja, że zawsze dotrzesz do celu.

image

Super mocna przednia lampa LED

Z uGo Squbby 8,5" możesz poruszać się w pełnej ciemności dzięki wbudowanej z przodu silnej lampie LED. Technologia wykonania zapewnia małe zużycie baterii przy jednocześnie bardzo mocnym natężeniu światła. Z tą hulajnogą elektryczną wieczorne wyjazdy to czysta przyjemność!

image

Stopka podpierająca

Hulajnoga elektryczna posiada wysokiej jakości, silną stopkę podpierającą, która umożliwia wygodne postawienie uGo Squbby 8,5" w dowolnym miejscu. Jedź i zatrzymuj się komfortowo - cała trasa przebiegnie Ci sprawnie z uśmiechem na twarzy.

image
image

Głośny dzwonek

Ostrzegaj o swoim przejeździe innych użytkowników drogi głośnym dzwonkiem, który został umiejscowiony na kierownicy po lewej stronie. Ugo Squbby 8,5" to dbałość o najmniejsze szczegóły, by Twoja podróż mogła przebiec sprawnie i bez zakłóceń.

Tempomat

Pozwól swojej ręce odpocząć i ustaw stałą prędkość jazdy, aby zmaksymalizować komfort jazdy. Funkcja tempomatu zwiększa wygodę jazdy i sprawia, że podróż z uGo Squbby 8,5" jest przyjemniejsza niż myślisz - zwłaszcza kiedy nie martwisz się o prędkość jazdy, którą możesz ustawić tylko raz.

image

Wygodne i bezpieczne składanie

Ugo Squbby 8,5" posiada konstrukcje, która umożliwia komfortowe składanie, dzięki temu łatwo chwycisz hulajnogę w rękę i przeniesiesz ją wszędzie tam gdzie potrzebujesz. W ten sposób schowasz ją także do torby i bezpłatnie przewieziesz środkami komunikacji.

image

Bezpieczny start

Aby zapewnić Tobie bezpieczeństwo od samego początku, uGo Squbby 8,5" zostało tak zaprogramowane, aby start był możliwy tylko w momencie, gdy sam odepchniesz się nogą. Zapobiega to niekontrolowanemu wystartowaniu silnika i odjechaniu hulajnogi w nieodpowiednim dla Ciebie momencie.

image

Elegancki design

Hulajnoga elektryczna wygląda też fenomenalnie i powoduje, że prezentujesz się z nią bardzo stylowo i nowocześnie. Świetny lakier w macie o kolorze czarnym rewelacyjnie współgra z żółtymi odblaskami zapewniając atrakcyjny design, który ucieszy nie tylko Twoje oko.

image
image

Solidne wykończenie

Wszystkie części składające się na tą hulajnogę elektryczną zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby cała konstrukcja uGo Squbby 8,5" była idealnym przykładem solidnie wykonanego sprzętu. Od kół i mocnego silnika, przez ramę, zamontowaną baterię aż po kierownicę i wyświetlacz LCD. Całość tworzy dla Ciebie bezpieczny i wytrzymały środek transportu na lata.

image
image