• FOTEL ERGONOMICZNY COOLER MASTER ERGO L CZARNO-SREBRNY

Symbol: Z30677
Brak towaru
3067.35
3067.35
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512094464
image
image

Praca i zabawa nigdy się nie kończą

Powiedz tak fotelowi, który pomoże Ci spędzić dowolną liczbę godzin przy komputerze, zarówno podczas zabawy jak i pracy. Zbudowany dla jak najlepszego komfortu, nasz fotel Cooler Master wypełnia lukę między fotelami gamingowymi a biurowymi, łącząc zalety obu. Lepsze chłodzenie i wentylację zapewnia oddychająca siatka MuscleFlex®, zmniejsza ona również zmęczenie i nacisk co przekłada się na wyjątkowy komfort siedzenia. Przygotuj się na następny poziom pracy i zabawy!

Zaprojektowany, by być komfortowy

Siedzisko i oparcie fotela Ergo L zostały wykonane ze specjalnej siatki, która zapewnia dodatkową warstwę podparcia i komfortu, tworząc wrażenie zawieszenia w przestrzeni. Materiał ten poprawia także przepływ powietrza podczas długich sesji przy komputerze zapewniając Ci chłód na polu bitwy. Dzięki wysokiej jakości wykończeniu z ekoskóry, Ergo L emanuje luksusowym wyglądem, ale także zapewnia beztroski komfort podczas korzystania.

image

image

Wytrzymałość odlewanego aluminium

Fotel Ergo L posiada zaprojektowaną w technologii 3D ramę z odlewanego aluminium, dzięki czemu podłokietniki jak i mechanizm odchylania oparcia są jednym elementem. Ten lekki materiał nie tylko wygląda nieskazitelnie, ale także oferuje długie godziny wydajności i trwałości.

Personalizacja bez wysiłku

Czy kiedykolwiek irytowały Cię trudno dostępne dźwignie do regulacji pod siedziskiem fotela? W Ergo L, wszystko czego potrzebujesz by dokonać regulacji znajdziesz pod ręką. Ustaw odpowiednio fotel w mgnieniu oka.

- Regulowana wysokość krzesła

- 3 poziomy pochylenia oparcia

- Regulacja głębokości siedziska

- Regulacja nachylenia i wysokości zagłówka

- Regulowane podparcie lędźwi

- Regulowane podłokietniki

image

image

READY, SET, ER-GO!

Dzięki unikalnym opcjom regulacji, takim jak głębokość siedziska czy niezależne odchylenie, krzesło Cooler Master ERGO wyznacza nowe poziomy komfortu osobistego!

Twarda rama, miękki fotel

Wykonane z siatki siedzisko i oparcie w fotelu Ergo przechodzą rygorystyczne testy z ponad 20000 cyklami prób ścierania, rozciągania czy obciążenia. Materiał ten jest wytrzymały ale miękki, subtelny ale potężny - jest idealnym towarzyszem tych, którzy chcą dotrzeć na szczyt.

image
image

Komfortowa siatka MuscleFlex®

Oddychająca siatka MuscleFlex® jest materiałem podobnym do materiałów balistycznych, który zapewnia idealną równowagę między wytrzymałością, a elastycznością, zachowując jednocześnie bezkompromisową delikatność. Testowane 100000 razy pod kątem uderzeń oraz pod kątem palności zgodnie z biuletynem technicznym 117-2013 Smolded Resistance, krzesło Cooler Master Ergo może przyjąć wiele uderzeń i dalej wyjść z walki jako zwycięzca. Jaki gracz, taki fotel.