• FOTEL GAMINGOWY GENESIS NITRO 440 CZARNO-SZARY

Symbol: Z29191
862.92
862.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969425048
Banner

 

Nitro 440 to fotel zaprojektowany z myślą o zapewnieniu graczom maksymalnego poziomu wygody. Łączy w sobie klasyczny design i szereg funkcjonalności charakterystycznych dla foteli gamingowych. Tkaninowe obicie fotela zapewni odpowiednią wentylację i ochłodę w każdych warunkach, a wygodne poduszki zadbają o prawidłową pozycję ciała.

 

image
image

ODPOWIEDNI DLA ZDROWIA

Najdłuższe potyczki na polu bitwy mogą powodować ból pleców i karku. Nasza efektywność, koncentracja i motywacja znacząco spadają. Poduszki pod głowę i lędźwie z możliwością regulacji położenia zapewnią odpowiednią pozycję plecom i odciążą spięty kark, dzięki czemu skupisz się całkowicie na realizowanej misji.

 

Banner
image

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Trwała konstrukcja wypełniona wysokiej jakości pianką odporną na odkształcenia oraz mocna tkanina uchronią Nitro 440 przed uszkodzeniami i zużyciem, zachowując go w stanie użyteczności przez długi czas. Co więcej, fotel wyposażono w wysokiej jakości podnośnik gazowy o nośności do 120 kg i nylonowe kółka zapewniające bezgraniczną mobilność.

 

image

WYGODNY SYSTEM REGULACJI

Dzięki możliwości regulacji wysokości siedziska oraz kąta nachylenia oparcia fotel ustawisz zgodnie ze swoimi preferencjami i adekwatnie do wzrostu. Pozwoli to uzyskać maksymalną swobodę ruchów i prawidłowe ułożenie pleców i nóg. Odchyl swoje oparcie, skorzystaj z funkcji bujania i odpręż się po wymagającej batalii!

 

image

MINIMALISTYCZNY DESIGN

Nitro 440 to fotel nie tylko wygodny, ale też stylowy. Wysokiej jakości oddychająca tkanina oraz eleganckie przeszycia nadają mu wyjątkowego i unikalnego wyglądu. Głęboka czerń i estetyczna szarość pozwolą Ci zdominować każde pole bitwy!

 

Banner
image