• FOTEL GAMINGOWY PLAYSEAT CHAMP NBA EDITION - LA LAKERS

Symbol: Z33370
Brak towaru
1046.20
1046.20
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 8717496872814
image

Rewolucyjne siedzisko

Playseat® Champ NBA Edition jest idealny do gier konsolowych i mobilnych. Siedzisko zapewnia aktywną i prawidłową pozycję siedzącą z pełną swobodą ruchów. Pozwala to maksymalnie wykorzystać wydajność w grach. Rewolucyjne siedzisko idealnie dopasowuje się do ciała. Unikalna konstrukcja koncentruje się na absolutnej kontroli podczas gry i zapewnia idealną pozycję siedzącą dla graczy na każdym poziomie, w każdym wieku i przy każdym wzroście. Fotel podąża za Twoimi ruchami i zapewnia pełną swobodę ruchów, niezależnie od tego, czy jesteś w trybie ataku, czy defensywy. Oczywiście można też w nim usiąść i odpocząć. Na tym siedzeniu zawsze czujesz się wystarczająco komfortowo, nawet po wielu godzinach grania.

Pełna swoboda ruchów

Playseat® Champ NBA Edition  zapewnia pełną swobodę ruchów podczas grania, pozwalając na utrzymanie aktywnej i prawidłowej pozycji siedzącej. Fotel do gry podąża za Twoimi ruchami, gdy jesteś w trybie obrony, relaksu, ataku lub wygranej. Fotel dostosowuje się do każdej pozycji, gdy zanurzasz się w akcję na ekranie.

image
image

Wysoki poziom komfortu

Playseat® Champ NBA pozostaje wygodny nawet po wielu godzinach intensywnej gry dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie, oddychających materiałów ActiFit™.Pełna kontrola pozycji siedzącej, unikalne gumowe nóżki Playseat MotionForce™ zapewniają zawsze całkowitą kontrolę nad pozycją siedzącą podczas gry.

Kieszenie do przechowywania

Playseat® Champ NBA jest wyposażony w cztery łatwo dostępne kieszenie z dzianiny na kontroler, telefon, pilota do telewizora lub cokolwiek chcesz tam schować.

image
image

Najważniejsze cechy Playseat® Champ NBA

- Pełna swoboda ruchów

- Najwyższy komfort dzięki zaawansowanemu technologicznie, oddychającemu materiałowi ActiFit™

- Całkowita kontrola dzięki podstawie MotionForce™ z gumowymi nóżkami

- Kieszenie do przechowywania akcesoriów, takich jak telefon, kontroler i pilot

- Można go dostosować w kilka sekund

- Idealny do wszystkich konsol (PlayStation, Xbox, Nintendo) i gier mobilnych

- Perfekcyjnie nadaje się również do oglądania ulubionych filmów i seriali