• GRA DARKSIDERS 3 PS4

Symbol: Z27802
Brak towaru
221.04
221.04
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 9120080072931
Wróć na apokaliptyczną Ziemię w Darksiders III, grze akcji typu hack'n'slash, w której gracze wcielą się w Furię, aby dopaść i pozbyć się Siedmiu Śmiertelnych Grzechów. Najbardziej nieprzewidywalna i enigmatyczna z Czterech Jeźdźców, Furia musi podołać tam, gdzie wielu z nich poniosło porażkę - przywrócić równowagę siłom, które obecnie niszczą Ziemię. Darksiders III to długo oczekiwany, trzeci rozdział wysoko ocenianej serii Darksiders.


Cechy gry:

Polska i angielska wersja językowa do wyboru!
Graj jako Furia - mag, która polega na sile swojego bicza i zaklęć, aby przywrócić równowagę między dobrem a złem na Ziemi.
Wykorzystaj magię Furii, aby wyzwolić jej różne formy - każda z nich daje jej dostęp do nowych broni, ruchów i umiejętności.
Odkryj otwarty, żywy świat gry, w którym Furia przemieszcza się między różnymi środowiskami, aby odkryć ich tajemnice i rozwinąć historię.
Pokonaj Siedem Grzechów Śmiertelnych i ich sługi, które sięgają od mistycznych stworzeń po zdegenerowane byty.
Zachwyć się unikalnym stylem graficznym Darksiders - rozciągające się post-apokaliptyczne krajobrazy, które przenoszą gracza z wysokości nieba w głąb piekła, zniszczone przez wojnę i rozkład, opanowane przez naturę...