• GRA DEVIL MAY CRY 5 PS4

Symbol: Z28514
Brak towaru
256.41
256.41
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5055060946480
Całkowicie nowa część popularnej, ponadczasowej serii pojawi się wkrótce na PC i konsole obecnej generacji i będzie naszpikowana charakterystyczną dla serii dynamiką, akcją oraz wachlarzem nieziemskich i wyrazistych postaci. Reżyser Hideaki Itsuno zjednoczył się ponownie zespołem odpowiedzialnym za powstanie pierwszych odsłon serii, aby teraz stworzyć najbardziej zaawansowane technicznie i całkowicie szalone doświadczenie dla graczy.

Minęły lata od kiedy legiony piekieł wypełzły na powierzchnię i zagroziły bezpieczeństwu ziemi. Tymczasem nadciąga kolejna czarcia inwazja, a ostatnia nadzieja na przetrwanie ludzkości leży w rękach trzech niezależnych łowców demonów, z którego każdy oferuje odmienny styl gry. Zjednoczeni przez los i spragnieni zemsty, łowcy będą musieli stawić czoła własnymi lękom, jeśli mają nadzieję przetrwać.


Cechy gry Devil May Cry 5:

Powrót legendarnej serii - cykl, którego części sprzedały się w nakładzie 16 milionów sztuk, powraca na czele z Hideakim Itsuno - reżyserem odpowiedzialnym za poprzednie części.
Wojna dobra ze złem - demoniczna inwazja rozpoczęła się gdy "drzewo demonów" zapuściło swoje korzenie w mieście Red Grave. To piekielne wtargnięcie przyciągnęło uwagę młodego łowcy demonów, Nero, sprzymierzeńca Dantego, który teraz został pozbawiony swojego demonicznego ramienia - źródła dużej części jego mocy. Dramat familijny wciąż trwa, gdy Dante, syn Spardy, nieustannie poszukuje zemsty za skorumpowanie brata i zamordowanie matki.
Wyjątkowo dynamiczna akcja - trzy grywalne postacie, każda z innym, niepowtarzalnym stylem walki, podejmą się próby oczyszczenia miasta z hordy demonów.
Innowacyjna grafika - przy wykorzystaniu opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, oprawa graficzna zachwyci szczegółowością oraz realistycznymi efektami oświetleniowymi i środowiskowymi.
Staw czoła inwazji demonów - zmierz się z epickimi bossami w pełnych adrenaliny walkach w mieście Red Grave.
Łowca demonów - Nero, jeden z głównych protagonistów i młody łowca demonów wyrusza do miasta Red Grave, by zmierzyć się z hordą demonów z pomocą utalentowanej protetyczki - Nico.