• GRA FAR CRY PRIMAL SPECIAL EDITION XONE

Symbol: Z20777
Brak towaru
256.33
256.33
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 3307215938614
Witaj w niezwykle niebezpiecznej epoce kamienia łupanego. W tamtych czasach Ziemią władały olbrzymie mamuty i tygrysy szablozębne, a ludzkość tkwiła na szarym końcu łańcucha pokarmowego. Jesteś jedynym pozostałym przy życiu członkiem wyprawy łowieckiej. Jeśli chcesz zawładnąć krainą Oros i zostać najgroźniejszym drapieżnikiem, musisz nauczyć się konstruować zabójcze uzbrojenie, pokonać krwiożercze bestie i przechytrzyć wrogie plemiona.

Wcielisz się w Takkara, doświadczonego myśliwego i jedynego ocalałego członka wyprawy łowieckiej. Masz tylko jeden cel: przetrwać w świecie, w którym to Ty jesteś zwierzyną.
­ Dbaj o swoje plemię i zdobądź umiejętności, które pomogą Ci przewodzić swojemu ludowi.
­ Zjednaj sobie niepowtarzalne postacie i z ich pomocą pokonaj niebezpieczeństwa przyrody.
­ Stań oko w oko z wrogimi plemionami, które nie cofną się przed niczym, żeby unicestwić Ciebie i Twoich sojuszników.
­ Pokonaj niebezpieczne zwierzęta i ludzi, aby zostać najgroźniejszym drapieżcą.
­ Obserwuj obozy wroga i planuj ataki z użyciem uzbrojenia i narzędzi wykonanych z kości pokonanych zwierząt.
­ Zawładnij żywiołem ognia, aby poszerzyć swoje pole manewru i zdobyć możliwość podpalania swojej broni i odstraszania drapieżników w nocy.
­ Dopadnij wytropioną zwierzynę łowną. Pamiętaj jednak, że inne zwabione zapachem drapieżniki też mogą rościć sobie do niej prawo.
­ Bogaty świat epoki kamienia łupanego to ogromna liczba rodzajów broni, zagrożeń i niesamowitych historii, które są znakiem rozpoznawczym serii Far Cry.
­ Odkryj ogromne i dziewicze tereny Oros z zachwycającymi dolinami lasów jałowcowych, surową tajgą i wilgotnymi moczarami. Tutaj zobaczysz, jak wyglądała Ziemia, nim jeszcze zawładnął nią człowiek.
­ Tętniącą życiem krainę Oros przemierzają stada jeleni, drapieżne watahy wilkorzów, waleczne plemiona ludzi i nie tylko. Króluje tu jednak megafauna, czyli ogromne zwierzęta w rodzaju przerażających tygrysów szablozębnych i mamutów włochatych, które panowały na Ziemi w epoce kamienia łupanego.