• GRA GHOST RECON BREAKPOINT XONE

Symbol: Z28830
Brak towaru
246.08
246.08
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 3307216137245
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym trybie współpracy. Mimo ran, braku wsparcia i depczących ci po piętach wrogów musisz przetrwać na archipelagu Auroa. Zawiąż niezbędne sojusze i zdecyduj, jak pokonasz swoich najpotężniejszych jak dotąd przeciwników: Wilki.

Kontynuacja nagradzanej gry Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands.
Wciel się w Ducha, członka elitarnej jednostki specjalnej amerykańskiej armii, który znalazł się poza liniami wroga.
Walcz o przetrwanie: strome zbocza, kumulujące się obrażenia i zmęczenie to nowe wyzwania, z jakimi przyjdzie ci się mierzyć.
Ciesz się ogromną kampanią w zróżnicowanym, wrogim i tajemniczym otwartym świecie.
Stwórz własną postać, wybierając spośród tysięcy opcji personalizacyjnych dla swojego sprzętu i broni.
Eksperymentuj z zupełnie nowym systemem klas zapewniającym ci pełną swobodę rozgrywki. Szturmowiec, snajper, zwiadowca - wybór należy do ciebie!
Ciesz się wrażeniami społecznościowymi dzięki nowemu systemowi wspólnych postępów i najlepszą w tej klasie gier zawartością endgame'ową.

FABUŁA
Od pewnego czasu z Aurorą nie ma żadnego kontaktu. Ten archipelag malowniczych wysp jest siedzibą Skell Technology, firmy przyszłości, która stawia na rozwój robotyki. Wysłano cię tam wraz z odziałem na misję zwiadowczą, ale wasze śmigłowce zostały zestrzelone: wygląda na to, że zabawki Skell wpadły w niepowołane ręce. Wilki, zabójczy oddział zbuntowanych amerykańskich wojskowych, przejęły kontrolę nad wyspą. Prowadzeni przez twojego byłego towarzysza broni, podpułkownika Cole'a D. Walkera, przeprogramowali drony Skell zmieniając je w maszyny do zabijania. Teraz zamierzają je użyć, niezależnie od możliwych strat.