• GRA HITMAN 2 PS4

Symbol: Z27693
Brak towaru
217.51
217.51
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5051892216562
Podróżuj po całym globie i namierzaj swoje cele w egzotycznych piaskownicach. Od przesiąkniętych słońcem ulic po ciemne i groźne lasy deszczowe, nigdzie nie jest bezpiecznie, gdy najbardziej zabójczy asasyn świata, Agent 47, rozpoczyna polowanie.

Przygotuj się na przeżycie historii rodem ze szpiegowskiego thrillera - twoją misją będzie eliminacja nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Kiedy poznasz prawdziwą tożsamość celu i prawdę o przeszłości 47, nic nie będzie takie samo.

Świat twoją bronią - tylko w HITMAN 2 możesz użyć wszystkich elementów otoczenia do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa - skradaj się i sabotuj, wszystko w twoich rękach może stać się zabójczą bronią.
Świat asasynów - HITMAN 2 posiada nie tylko zupełnie nową kampanię, lecz także świeże zadania, w tym wysoko płatne Nieuchwytne Cele, a także więcej dodawanej na bieżąco darmowej zawartości, która pokaże ci nowe drogi do przetestowania swojej morderczej wyobraźni.
Najlepszy Hitman do tej pory - HITMAN 2 będzie zawierać wszystkie usprawnienia, jakie do tej pory pojawiły się w serii. Ulepszony system progresji gracza i poprawki w HUD/UI pomogą stać się najbardziej morderczym zabójcą w dziejach.
Nowe drogi zabijania - zupełnie nowe tryby i sposoby na granie z przyjaciółmi - zagraj w kooperacji w Sniper Assassin albo zdobądź najwięcej punktów w synchronicznym Assassination Race dla 16 graczy.