• GRA JUST CAUSE 4 XONE

Symbol: Z27808
Brak towaru
247.58
247.58
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5021290082175
Śródziemnomorska Republika Medici cierpi pod brutalnymi rządami generała Di Ravello, dyktatora z niezaspokojonym apetytem na władzę. Zacznij działać Rico Rodriguezem, człowiekiem z misją zniszczenia władzy generała wszelkimi niezbędnymi środkami. Z ponad 400 milami kwadratowymi całkowitej wolności od nieba do dna morskiego i ogromnym arsenałem broni, gadżetów i pojazdów, przygotuj się do rozpętania chaosu w najbardziej kreatywny i wybuchowy sposób, jaki możesz sobie wyobrazić.


Cechy gry:

Poznaj śródziemnomorski wyspiarski raj z pełną wolnością w pionie - skacz z akrobacjami na spadochronie, skacz z wysokich miejsc i nurkuj swobodnie w otwartym świecie z praktycznie żadnymi ograniczeniami.
Szybuj w powietrzu i zeskakuj z gór z twoim Wingsuitem dającym ci zupełnie nowy sposób na sianie śmierci z nieba.
Wykorzystuj chwytak i spadochron do wdrapywania się na budynki, porywania pojazdów, poruszania się szybko lub wiązania obiektów ze sobą dla uzyskania nowych kreatywnych sposobów na sianie Chaosu.
Powoduj potężne serie zniszczeń w bazach militarnych, portach, więzieniach, posterunkach policji i placówkach łączności, aby doprowadzić do upadku dyktatora.
Uzbrój się w szeroki wachlarz broni od strzelb i wyrzutni rakiet po niszczyciele czołgów i naloty.
Wybieraj z ogromnej gamy różnych pojazdów do jazdy, w tym motorówek, odrzutowców, śmigłowców, samochodów sportowych z turbodoładowaniem i super motocykli.
Stań się żądny przygody dzięki wielu misjom wyzwań i znajdźkom do odkrycia.
Sieciowe funkcje społecznościowe.