• GRA JUST DANCE 2019 XONE

Symbol: Z27546
Brak towaru
212.12
212.12
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 3307216080299
Just Dance 2019 daje graczom imprezowym 40 nowych utworów, od hitów z list przebojów, takich jak „Finesse (Remix)" Bruno Marsa z udziałem Cardi B po klasykę k-popu, taką jak „Bang Bang Bang" BIGBANGa. Co więcej, impreza trwa nadal dzięki miesięcznemu dostępowi do ponad 400 utworów poprzez Just Dance® Unlimited, usługę przesyłania strumieniowego na żądanie, zawartemu w każdej kopii Just Dance 2019**! W tym roku, nowością w Just Dance jest współpraca z kreatywnymi ekspertami z całego świata, takimi jak francuski artysta uliczny Chanoir czy hiszpańskie studio animacji Clay Animation, tworzącymi niesamowite wszechświaty w grze.


Pierwsze utwory ujawnione na E3 to między innymi:

Finesse (Remix) - Bruno Mars Ft. Cardi B
Bum Bum Tam Tam - MC Fioti, Future, J Balvin, Stefflon Don, Juan Magan
Bang Bang Bang - BIGBANG
Mad Love - Sean Paul, David Guetta Ft. Becky G
Shaky Shaky - Daddy Yankee
Dame Tu Cosita - El Chombo ft. Cutty Ranks
OMG - Arash Ft. Snoop Dogg
Mi Mi Mi - Hit The Electro Beat
Mama Mia - Mayra Verónica
Narco - Blasterjaxx & Timmy Trumpet
Fire - LLP Ft. Mike Diamondz
...i wiele innych, już wkrótce!


Nowy algorytm interfejsu w Just Dance 2019 bada preferencje taneczne i nawyki graczy, tworząc gotowe playlisty i sugerując utwory, dzięki czemu Just Dance staje się jeszcze bardziej intuicyjne i spersonalizowane niż kiedykolwiek. Gracze mogą na bieżąco, przez cały rok, śledzić wieści ze społeczności i wydarzenia w Just Dance Unlimited poprzez nowy dynamiczny ekran główny. Powracają też tryby ulubione przez graczy, takie jak World Dance Floor (dostępne na wszystkich platformach obecnej generacji), które zawiera jeszcze więcej wieloosobowych wyzwań dla 120 milionów graczy na całym świecie. Do tego śledzący spalanie kalorii Sweat Mode oraz Kids Mode, zawierający nowe układy, przygotowane przy współpracy ekspertów od rozwoju dziecięcego.


Dostępna na PS4 i Xbox One, aplikacja kontrolera Just Dance czyni grę bardziej dostępną dla posiadaczy konsol obecnej generacji, a technologia punktacji na telefonie pozwala tańczyć bez użycia dodatkowych akcesoriów, takich jak kamery. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na iOS i Android.