• GRA PERSONA 5 ROYAL COLLECTORS EDITION ESP PS4

Symbol: Z30347
Brak towaru
390.81
390.81
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5055277036998
W skład wydania Persona 5: Royal - Phantom Thieves Edition wchodzą:

Gra na PlayStation4,
Maska Jokera wraz z podstawką,
Elegancki Steelbook,
Ścieżka dźwiękowa na płycie,
Kolekcjonerskie opakowanie,
Art Book,
Motyw dynamiczny dla konsoli PlayStation4 (dodatek cyfrowy).
Przygotuj się na całkowicie nową przygodę RPG w grze Persona 5: Royal, osadzonej w nagradzanym uniwersum serii Persona! Przywdziej maskę Jokera i dołącz do grupy Phantom Thieves of Hearts. Wydostań się z ucisku narzucanego przez nowoczesne społeczeństwo i planuj wielkie napady, by móc wejść w umysły skorumpowanych oraz wpływać na ich decyzje! Persona 5: Royal jest pełna nowych postaci, ekscytujących przygód, nowych lokacji i nowego mechanizmu chwytaka, który pozwoli ci wejść do nieznanych wcześniej miejsc. Z początkiem nowego semestru w Shujin Academy wzmocnij swoje umiejętności, zarówno w codziennym życiu jak i w innych, surrealistycznych światach.

Persona 5: Royal posiada unikalną oprawę graficzną, a wysoko ceniony kompozytor Shoji Meguro przygotował całkowicie nową ścieżkę dźwiękową do gry. Zwiedź Tokio, odblokuj nowe Persony, personalizuj swoją Widmową Kryjówkę, poznaj zupełnie nową opowieść, sceny, alternatywne zakończenia, i wiele więcej!

Nawet dla najbardziej doświadczonych Widmowych Złodziei, Persona 5 to zupełnie nowe wyzwanie. Staw czoła konwencjom, odkryj wewnętrzną moc i walcz o sprawiedliwość.

Przywdziej maskę. Wyjaw swoją prawdę.