• KABEL COMBO USB-A(M)->USB MICRO(M)+LIGHTNING(M)+USB-C(M) 2.0 1M CZARNY QC 3.0 MAGNETYCZNY LANBERG

Symbol: Z29780
36.98
36.98
szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969427455
image

Komfort jakiego nie znałeś.

Kabel magnetyczny Lanberg, model prosty - to zapakowane w szykowną elegancję szeroka funkcjonalność i świetny sposób wykonania, który zapewni Ci maksymalnie komfortowe korzystanie z telefonu oraz kabla podczas ładowania urządzenia lub przesyłania plików. Wygodnie i błyskawicznie podłączaj kabel telefonu, dzięki wbudowanym magnesom w jeden z najlepszych kabli magnetycznych jakie są dostępne.

image

Końcówki zawsze się połączą prawidłowo.

Bez względu na ułożenie podłączaj błyskawicznie kabel nie martwiąc się o pozycję końcówki kabla względem wtyczki wkładanej do telefonu. Dzięki specjalnej technologii, Twój telefon zawsze podłączy się z ładowarką i urządzeniem wymiany danych prawidłowo.

image

Ładuj baterię z prędkością Quick Charge 3.0.

Aby zapewnić Tobie najlepszy komfort ładowania - kabel magnetyczny Lanberg w pełni współpracuje z nowoczesnymi ładowarkami gwarantując Tobie możliwie szybkie ładowanie. Obsługa technologii QuickCharge 3.0 sprawia, że Twój sprzęt zostanie naładowany ekspresowo.

image

Przesyłaj dane z prędkością do 480 Mb/s.

W przeciwieństwie do większości modeli dostępnych na rynku - kabel magnetyczny Lanberg oferuje oprócz opcji ładowania również możliwość przesyłania danych i transfer plików między urządzeniami z prędkością aż do 480 MB/s. Szeroka funkcjonalność kabla zapewnia pełną uniwersalność i szeroki zakres jego zastosowania. Podczas ładowania możesz równocześnie przesyłać pliki, dzięki czemu nigdy z niczego nie rezygnujesz.

image

Nowoczesny, silny magnes.

W konstrukcji kabla zastosowano nowoczesne, mocne magnesy zapewniające pewne połączenie w każdych warunkach, co uniemożliwi przypadkowe przerwanie ładowania czy przesyłania plików. Kabel magnetyczny Lanberg gwarantuje, że końcówka kabla od wtyczki odepnie się tylko wtedy, gdy Ty o tym zdecydujesz.

image

Uniwersalny - aż 3 końcówki w zestawie.

W opakowaniu znajdziesz 3 różne końcówki obsługujące wszystkie dostępne dzisiaj urządzenia mobilne. Pełną kompatybilność zapewni tobie złącze Micro-USB, USB Type-C oraz ligthning współpracujące z produktami marki Apple.

image

Końcówki tak małe. Tak niezauważalne.

Aby wtyczka nie przeszkadzała i mogła swobodnie zostać w gnieździe urządzenia - rozmiar wszystkich końcówek został zmniejszony do absolutnego minimum. Takie rozwiązanie gwarantuje Tobie najbardziej komfortowe korzystanie z kabla magnetycznego Lanberg i możliwość pozostawienia końcówki w telefonie w celu ochrony gniazda urządzenia przed zabrudzeniami. W razie potrzeby, wtyczkę samą wtyczkę łatwo odepniesz, gdy tylko będziesz tego potrzebować.

image

Wyposażony w diodę LED.

Zastosowanie diody LED zwiększa funkcjonalność prostego kabla magnetycznego Lanberg poprawiając wygodę podczas jego korzystania. Podświetlenie informuje o poprawnym podłączeniu do ładowarki lub urządzenia wymiany danych oraz pomaga odnaleźć końcówkę w ciemności, abyś nigdy nie musiał już więcej szukać kabla w ograniczonym świetle.

image

Solidne wykonanie z kablem odpornym na uszkodzenia.

Cała konstrukcja kabla magnetycznego została wykonana z najlepszych materiałów, które gwarantują pełne bezpieczeństwo obsługi Twojego urządzenia oraz działanie bez zarzutu. W połączeniu z odpornym na uszkodzenia przewodem w bawełnianym oplocie otrzymujemy kabel magnetyczny, który będzie nam służył latami.

image

Ekskluzywny design w 2 kolorach.

Szeroka funkcjonalność i możliwości kabla magnetycznego Lanberg zostały opakowane w ekskluzywną elegancję, która dostępna jest w 2 kolorystykach - czarnym oraz czarno-niebieskim. Wizerunek premium nie tylko podkreśla Twój wyszukany styl, ale również spasuje się z każdym urządzeniem, zwłaszcza z tymi z wyższej półki.

image