• KABEL USB-C(M)->USB-A(M) 2.0 1M OPLOT CZARNY NATEC PRATI

Symbol: Z32451
10.02
10.02
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 20szt
EAN 5901969435481

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Natec Prati - idealny do smartfonów i tabletów z USB-C

Poznaj Natec Prati - wytrzymały i elastyczny kabel USB-A - USB-C, który pozwoli Ci nie tylko szybko uzupełnić energię urządzeń, ale też przesłać dane. Wytrzymałość i elastyczność to cechy, które czynią go niezawodnym.

image
Cechy główne
image
Pełna uniwersalność

Poszukujesz idealnego kabla do swojego urządzenia z gniazdem USB-C? Natec Prati sprawdzi się w tej roli idealnie. Z jego pomocą z łatwością podłączysz smartfona bądź tablet do ładowarki lub prześlesz dane na swój komputer. Swobodę zapewni też jego długość - 100 cm wystarczy, aby skorzystać z niego w każdej sytuacji.

image
Wsparcie dla Quick Charge 3.0

Z Natec Prati szybkie ładowanie urządzenia staje się możliwe. Wszystko dzięki wsparciu Quick Charge 3.0. Standard ten pozwoli Ci uzupełnić energię 2x szybciej niż Quick Charge 1.0 i 4x szybciej niż tradycyjne, konwencjonalne ładowanie.

image
Wytrzymały i elastyczny

Unikalny design Natec Prati to nie wszystko. Kabel wyróżnia się nie tylko metalową obudową złączy, ale też w pełni nylonowym oplotem. Sprawia to, że Natec Prati jest wytrzymały i bardzo elastyczny, dzięki czemu możesz korzystać z niego w każdej sytuacji.

image