• KLAWIATURA DLA GRACZY COOLER MASTER CK351 PODŚWIETLENIE RGB MECHANICZNA OPTICAL SWITCH BROWN

Symbol: Z32414
302.02
302.02
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512107041

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

PRECYZYJNE PRZEŁĄCZNIKI OPTYCZNE - GWARANCJA TRWAŁOŚCI

CK351 jest wyposażony w najnowsze i najlepsze przełączniki optyczne, które są najwyższej klasy zarówno pod względem trwałości, jak i szybkości reakcji. Są one wytrzymałe na ponad 100 milionów naciśnięć klawiszy, co zapewnia im maksymalną trwałość, a czas reakcji wynoszący prawie 0 ms oznacza, że każde naciśnięcie jest natychmiast rejestrowane.

SZYBKA WYMIANA

Oprócz przełączników najwyższej klasy dajemy Ci możliwość dostosowania odczuć związanych z pisaniem do Twoich preferencji. Zmień swoje przełączniki optyczne za pomocą prostego plug & play, bez względu na to, do której grupy należysz: liniowej, dotykowej czy dźwiękowo-dotykowej.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA ZAPEWNIAJĄCA TRWAŁOŚĆ

CK351 jest zbudowany z myślą o trwałości, z przemyślaną konstrukcją, która jest w równej mierze minimalistyczna i wytrzymała. Wierzch ze szczotkowanego aluminium zapewnia trwałość, a pływające nasadki klawiszy sprawiają, że czyszczenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

BRAK WYMAGANEGO OPROGRAMOWANIA

Kiedy wszystko układa się po Twojej myśli, ostatnią rzeczą, którą chciałbyś zrobić jest wyjście z gry, w celu dostosowania ustawień klawiatury. CK351 wykorzystuje innowacyjny system On-the-Fly, dzięki czemu zmienisz preferencje, bez konieczności pobierania oprogramowania lub opuszczania gry.

image
image

PODKŁADKA NA NADGARSTKI

Materiał o niskim współczynniku tarcia zapewnia wygodę podczas długich sesji gier.

WSPARCIE MASTERPLUS+

CK351 jest jednym z pierwszych produktów Cooler Master, który wspiera nowe oprogramowanie MasterPlus+, zunifikowane centrum kontroli, gdzie zarządzanie całym sprzętem Cooler Master jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dostosuj wszystkie swoje ustawienia z jednego pulpitu, a nawet zsynchronizuj ustawienia oświetlenia na wielu urządzeniach z łatwością.