• KLAWIATURA DLA GRACZY COOLER MASTER CK721 PODŚWIETLENIE RGB MECHANICZNA TTC RED GAMINGOWA

Symbol: Z32382
Brak towaru
518.53
518.53
Wpisz swój e-mail
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512115589
image
image

PRZYŁĄCZ SIĘ - ALE TYLKO JEŚLI CHCESZ

Wybierz między przewodowym połączeniem Type-C a dwoma rodzajami łączności bezprzewodowej: 2,4 GHz dla minimalnych opóźnień lub Bluetooth 5.1 dla najwyższej wygody korzystania z trzech jednocześnie podłączonych urządzeń, niezależnie od tego, czy jest to laptop, telefon, tablet czy komputer.

UNIWERSALNA KOMPATYBILNOŚĆ DLA BEZPROBLEMOWEGO UŻYTKOWANIA

Nie ma znaczenia, po której stronie komputerowego spektrum się znajdujesz; CK721 jest praktycznie kompatybilny z każdym nowoczesnym urządzeniem na świecie. Obejmuje to urządzenia z: Windows 8 i wyżej, Mac OS X, iOS i Android. A dla maksymalnej wygody, możesz łatwo przełączać się pomiędzy wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego naciśnięcia klawisza.

UKŁAD 65% ORAZ MIĘKKA PODPÓRKA POD NADGARSTKI

Tkanina o niskim współczynniku tarcia zapewnia wygodę podczas długich sesji grania, a kompaktowa budowa i konstrukcja idealnie nadaje się do używania w podróży z urządzeniami przenośnymi i laptopami.

SOLIDNA, TRWAŁA KONSTRUKCJA I ZDEJMOWANĄ PŁYTĄ GÓRNĄ

CK721 jest zbudowany z myślą o trwałości, z przemyślaną konstrukcją, która jest w równej mierze minimalistyczna i wytrzymała, z aluminiową płytą górną, którą można łatwo zdjąć w celu dostosowania do własnych potrzeb lub łatwego dostępu w celu konserwacji.

PRZEJMIJ KONTROLĘ DZIĘKI PRECYZYJNEMU POKRĘTŁU

Trzykierunkowe precyzyjne pokrętło, znane również jako enkoder obrotowy, umożliwia regulację głośności, przełączanie trybów kolorów i wiele innych funkcji, które można dostosować za pomocą oprogramowania MasterPlus+.

image
image

DOMYŚLNE USTAWIENIA

Profil 1

Obrót w lewo - zmniejszenie głośności

Obrót w prawo - zwiększenie głośności

Naciśnięcie - wyciszenie

Profil 2

Obrót w lewo - poprzedni utwór

Obrót w prawo - następny utwór

Naciśnięcie - odtwarzanie / pauza

Profil 3

Obrót w lewo - zmniejsz jasność

Obrót w prawo - zwiększ jasność

Naciśnięcie - Włącz / wyłącz podświetlenie

Profil 4

Obrót w lewo - cykl trybu podświetlenia -

Obrót w prawo - cykl trybu podświetlenia +

Naciśnięcie - wybór trybu prędkości podświetlenia (1-5)

WSPARCIE MASTERPLUS+

CK721 jest jednym z pierwszych produktów Cooler Master, który wspiera nowe oprogramowanie MasterPlus+, zunifikowane centrum kontroli, gdzie zarządzanie całym sprzętem Cooler Master jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dostosuj wszystkie swoje ustawienia z jednego pulpitu, a nawet zsynchronizuj ustawienia oświetlenia na wielu urządzeniach z łatwością.

REGULACJA USTAWIENIA ON-THE-FLY

Kiedy wszystko układa się po Twojej myśli, ostatnią rzeczą, którą chciałbyś zrobić jest wyjście z gry, w celu dostosowania ustawień klawiatury. CK721 rozwiązuje ten problem dzięki innowacyjnemu systemowi On-the-fly. W ferworze walki możesz łatwo dostosować podświetlenie poszczególnych klawiszy, przełączać tryby oświetlenia, a nawet nagrywać makra za pomocą kilku naciśnięć klawiszy. Uzyskaj funkcjonalność oprogramowania bez konieczności rozrastania systemu - oszczędzając czas i cenne zasoby komputera.a

image
image

PODŚWIETLENIE RGB DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAWISZY

Podświetl klawisze zgodnie ze schematami sterowania lub dla efektownego wyglądu, mając do dyspozycji 16,7 miliona kolorów do mieszania i dopasowywania.

DWUSTOPNIOWA REGULACJA DLA LEPSZEJ ERGONOMII

Regulowane nóżki poprawiają ergonomię CK721, pozwalając kontrolować kąt nachylenia klawiszy, co zmniejsza obciążenie nadgarstków.