• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 150 US PODŚWIETLENIE RGB HYBRYDOWA GAMING (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Symbol: Z30079UO
82.40
82.40
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z30079UO

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Wyróżnij się na polu bitwy i niech każdy przeciwnik poczuje respekt. Hybrydowa klawiatura Genesis Thor 150 została zaprojektowana dla ambitnych graczy łącząc w sobie nowoczesne technologie z użytecznymi funkcjonalnościami gamingowymi. Podziwiaj blask kolorów  i ciesz się klawiaturą, która łączy w sobie cechy klawiatury mechanicznej z zaletami klawiatury membranowej. Dąż do każdego zwycięstwa w najlepszy możliwy sposób.

Banner
image

HIPNOTYZUJĄCE PODŚWIETLENIE RGB

Wyposaż swoje stanowisko bojowe w klawiaturę pełną spektrum barw i unikalnym efektem RGB. Thor 150 został uzbrojony w 7 strefowe podświetlenie RGB z 8 predefiniowanymi kolorami oraz 11 trybami podświetlenia (w tym tęcza).Od teraz Twoje stanowisko zyska dynamiczny i unikalny charakter, który zachwyca oko każdego gamingowego miłośnika.

image

PRECYZYJNE PRZEŁĄCZNIKI

Genesis Thor 150 został wyposażony w przełączniki hybrydowe, które są idealnym kompromisem pomiędzy wymaganiami gracza oraz codziennym użytkowaniem. Dzięki połączeniu cech klawiszy mechanicznych i membranowych gracz zyskuje szybki czas reakcji (około 8 milisekund) przy nacisku zaledwie 60 g, wytrzymałe klawisze do 20 mln kliknięć oraz cichszą pracę. To wszystko gwarantuje ponadprzeciętną trwałość oraz niesamowity komfort.

image

N-KEY ROLLOVER

To Ty decydujesz, ile przycisków chcesz wcisnąć! Thor 150 został uzbrojony w N-KEY ROLLOVER, czyli Anti-Ghosting, który pozwoli Ci na szybką i intensywną grę, gwarantując, że każde wciśnięcie nawet kilku klawiszy będzie zarejestrowane. Uderz w przeciwnika z największą mocą z niespotykaną szybkością i precyzją.

 

BLOKADA KLAWISZA WINDOWS

Poczuj się jak profesjonalista i graj na wysokim poziomie. Z Genesis Thor 150 jednym kliknięciem zablokujesz wygodnie klawisz Windows, dzięki czemu nie zminimalizujesz przypadkowo gry i zostaniesz w rozgrywce tak długo, jak o tym zadecydujesz.

image
image

PRZYCISKI MULTIMEDIALNE

Zapomnij o przerywaniu gry. Teraz możesz sterować multimediami z poziomu klawiatury. Zmień głośność, utwór lub zastopuj muzykę gdy sytuacja będzie wymagała skupienia. Thor 150 to klawiatura stworzona dla graczy, która nie zapomina o maksymalnym ułatwieniu Ci funkcjonowania również poza grami.

image

CICHA PRACA

Klawiatura Thor 150 dzięki zastosowaniu hybrydowych przełączników zapewnia znacznie cichszą pracę w porównaniu ze standardowymi klawiaturami mechanicznymi. Dzięki czemu nocne sesje gamingowe nie będą już uporczywe dla Twoich współlokatorów.

image

SZYBKA REAKCJA

Klawiatura Thor 150 została wyposażona w unikatowe przełączniki hybrydowe, które cechuje szybki czas reakcji wspomagany niskim (1,7mm) oraz wyczuwalnym i słyszalnym prógiem aktywacji. Graj bez opóźnień!

 

image

GUMOWE ANTYPOŚLIZGOWE STÓPKI

Z Genesis Thor 150 masz pewność stabilnej pozycji klawiatury na blacie. Specjalne antypoślizgowe gumki zapobiegają przypadkowym przesunięciom, które mogłyby przeszkodzić w pokonaniu przeciwnika.

image

NIEŚCIERALNE KLAWISZE

Klawiatura Thor 150 została wykonana z trwałych komponentów, które gwarantują długi czas użytkowania. Zaopiekowaliśmy się najmniejszymi detalami i dzięki zastosowaniu technologii „Double Injection" otrzymaliśmy przyciski odporne na ścieranie się liter i znaków. Masz pewność, że klawiatura będzie czytelna, wyraźna i estetyczna przez lata użytkowania.

image

W DOBRYM STYLU

Genesis Thor 150 został wykonany z wysokiej jakości czarnego materiału, dzięki temu klawiatura nie tylko jest wytrzymała, ale także stylowa. Wykonanie w połączeniu z hipnotyzującym efektem podświetlenia RGB sprawia, że klawiatura fenomenalnie prezentuje się na każdym stanowisku gamingowym.

image