• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 300 TKL US ZIELONE PODŚWIETLENIE MECHANICZNA BLUE SWITCH

Symbol: Z23152
225.72
225.72
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5901969407808

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Genesis przedstawia Thor 300 TKL, który łączy szeroki zestaw funkcjonalności, które poprawią codzienne funkcjonowanie i umilą wielogodzinne sesje przy ekscytujących potyczkach w świecie wirtualnym. Wysokiej jakości, docenione przez tysiące graczy przełączniki mechaniczne Outemu Blue zapewniają odpoiwiednią jakość Twoich zagrań. Łączymy to ze świetnym wykonaniem oraz apetycznym designem, który poprawi Twoje samopoczucie podczas gry, a to wszystko - w wersji kompaktowej TKL.

image

Klawiatura o nienagannej prezencji

Thor 300 TKL jest na misji zaskakiwania Cię wrażeniami wizualnymi, które będą dopełnieniem wszystkiego co dobre pod względem technicznym w klawiaturze. Świetny wizerunek konstrukcji aluminiowej łączy się z zielonym podświetleniem w 20 dostępnych trybach, by wnieść design Twojego stanowiska na jeszcze wyższy poziom. Dobry performance uwalnia się przy dobrym samopoczuciu, a to drugie poprawiamy pięknem naszej klawiatury.

image

Przełączniki mechaniczne Outemu Blue

Thor 300 TKL skupia się przede wszystkim na wyraźnym poprawieniu Twoich rezultatów w Twojej ulubionej rozgrywce. W tym celu zastosowaliśmy wysokiej jakości przełączniki mechaniczne Outemu Blue, które chwalą się rewelacyjną specyfikacją. Wymagana siła nacisku do aktywacji przycisku to zaledwie 55 gram, a czas reakcji został zminimalizowany do 8 ms. W połączeniu z ich żywotnością do 50 mln kliknięć - otrzymujesz przyciski, które będą Cię satysfakcjonować latami.

image

Konstrukcja TKL (Ten Key Less)

Thor 300 TKL to model odchudzony o zbędną dla zaawansowanych graczy część numeryczną, dzięki czemu otrzymujemy niebywale kompaktową klawiaturę, która oszczędza nam sporo miejsca na biurku. Stworzona w odpowiedzi na potrzeby graczy, którym zależy na minimalistycznym stanowisku pozostające cały czas technologicznie zaawansowane.

image

N-KEY ROLLOVER

Podstawą Thor 300 TKL to spełnienie wszystkich oczekiwań graczy wobec rozgrywki. Pełną możliwość stawania na najwyższym poziomie umożliwia funkcja N-KEY rollover czy pełny anti-ghosting dla wszystkich klawiszy wciśniętych na raz. Masz pewność, że zaawansowane combo sprawnie się uruchomi dzięki pełnemu odczytowi wszystkich przycisków jakie naciśniesz.

image

Doceniona przez graczy i recenzentów

Wysoka jakość i zaawansowana funkcjonalność była rzetelnie poddana testom na wielu portalach. Thor 300 TKL została przetestowana przez znanych recenzentów zgarniając odznaczenia i polecenia. Nie bierz kota w worku. Zadbaj o siebie wybierając sprzęt, który został wcześniej doceniony na takich portalach jak te poniżej.

image
image

Pamiętaj zablokować klawisz Windows

Często jeden strzał decyduje o zwycięstwie. Gdy unicestwienie przeciwnika wymaga skupienia - w absolutnie każdej sekundzie rozgrywki potrzebujesz mieć pewność, że Twoja gra nie zminimalizuje się przypadkiem oddając przewagę na korzyść oponenta. Z Thor 300 TKL sprawnie zablokujesz klawisz Windows serwując sobie bezpieczeństwo pełnej obecności w rozgrywce.

Klawisze multimedialne to pełna kontrola

Sprawuj pełną kontrolę nad multimediami. Przewijaj kolejne piosenki, reguluj głośność nawet podczas Twojej ulubionej rozgrywki bez minimalizowania jej. Z Thor 300 TKL możesz otwierać szybko aplikacje takie jak kalkulator czy poczta dosłownie jednym klawiszem. Przyciski multimedialne rozmieszczone na klawiszach F1-F12 poprawiają Twój komfort funkcjonowania z PC na co dzień.

image
image

TRWAŁE NADRUKI

Aby klawiatura była czytelna, zadbana i prezentowała się znakomicie przez długi czas, została zastosowana technologia nadruku na przyciskach „Double Injection". Zapewnia dożywotnią nieścieralność liter i wyrazów, dzięki czemu Thor 300 TKL będzie komfortowy w użytkowaniu przez wiele lat.

image