• LISTWA ZASILAJĄCA ARMAC ARCOLOR6 3M 6X 230V PL ZIELONA

Symbol: Z30462
36.16
36.16
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5904722197282

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image

Przedłużacz ARMAC ARColor6 jest podstawowym modelem z popularnej serii urządzeń zabezpieczających polskiego producenta.

Klasyczna obudowa pozwala na umieszczenie go w dowolnym, dogodnym i widocznym miejscu, a smukła sylwetka zajmuje mało miejsca. Sześć  gniazd sieciowych 250V z uziemieniem wystarcza do większości zastosowań w biurze i w domu.

image
image

POZWÓL MOCY PŁYNĄĆ

Przy długości niespełna 30cm przedłużacz daje do dyspozycji 6 gniazd sieciowych z uziemieniem. Ilość gniazd, w większości zastosowań jest wystarczająca, a stosunkowo niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne umieszczenie urządzenia nawet na biurku.

Wykorzystane zabezpieczenia predysponują produkt do miana zabezpieczenia podstawowego, niezbędnego w każdym miejscu. Maksymalne napięcie prądu elektrycznego jakie może otrzymać listwa to  -250V, 50 Hz.

 

image

BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD

Listwa zasilająca Armac to wzór połączenia uniwersalnej konstrukcji z niepowtarzalnym designem. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu montażu do podłoża jest ona nie tylko praktycznym, ale i eleganckim urządzeniem, które idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń.

Dodatkowo, dostępność produktu w 4 różnych wariantach kolorystycznych (czarny, szary, niebieski, zielony) sprawia, że produkt znajdzie swoje miejsce w każdym wnętrzu. Kolor niebieski i zielony dostępny tylko w wersji 3m.

 

image

GWARANCJA JAKOŚCI - POLSKI PRODUCENT

Urządzeniapolskiego producenta marki Armac od lat na polskim i zagranicznym rynku są nieustannie udoskonalane, aby spełnić stawiane przed nimi coraz wyższe wymagania. Listwa Armac ARColor6 zaprojektowana  została zgodnie z uznaną na cały świecie Polska praktyką inżynierską. Produkt posiada certyfikacje CE i jest zgodny z dyrektywami Unii Europejskiej.

Poziom wykonania jest bezkonkurencyjny w stosunku do produktów sprowadzanych. Producent objął urządzenie 5 letnią gwarancją.

 

image