• MEDIA KONWERTER PLANET GST-802 1000BASE-T->1000BASE-SX SC MM WIELOMODOWY 550M

Symbol: Z24299
Brak towaru
476.70
476.70
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213687617
Zwiększenie zasięgu w wysokowydajnym i stabilnym połączeniu Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T oraz 1000Base-SX wykorzystując łącze SC oraz światłowód multimodowy o zasięgu do 220/550m. Zaawansowane funkcje Smart GST-802 obsługuje Auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz posiada przełącznik DIP umożliwiający konfigurację zaawansowanych funkcji takich jak auto-negocjacja dla portu światłowodowego oraz funkcji Link Pass Through (LLCF/LLR). Funkcja LLCF współpracuje z funkcją LLR pomagając w diagnozowaniu stanu połączeń. Dodatkowo LLR niezwłocznie alarmuje administrator w przypadku problemów z okablowaniem oraz umożliwia monitorowanie całej sieci. Łatwa instalacja Konwerter GST-802 umożliwia łatwe połączenie dwóch segmentów sieci. Może być stosowany samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego zasilacza lub może pracować w zbiorczej 19 calowej obudowie na 16 konwerterów serii MC-1600MR/MC-1600MR48 oraz MC-1610MR / MC-1610MR48. Współpracując z obudową zbiorczą GST-802 może być zarządzany i monitorowany przez port konsoli RS-232 lub zdalnie przez interfejs sieciowy.
Port RJ-45 10/100/1000Base-T 1 x Pot 10/100/1000Base-T
Interfejs SFP/mini-GBIC 1 x Slot SFP 1000Base-SX/LX
Typ złącza optycznego Typ złącza optycznego
Długość fali optycznej 850nm
Maks. moc sygnału optycznego (dBm) -4 dBm
Min. moc sygnału optycznego (dBm) -9.5 dBm
Czułość odbiornika -13.5 dBm
Maks. moc wejściowa -18 dBm
Maks. prędkość po drutach LAN (skrętki) 10/20Mbps - Half / Full-Duplex
100/200Mbps - Half / Full Duplex
2000Mbps - Full-Duplex
Maks. prędkość po kablach optycznych 2000Mbps - Full-Duplex
Obsługiwane druty LAN (skrętka), dystans transmisji 10Base-T: 2-żyłowe kable UTP Kat. 3,4,5, dystans do 100m
100Base-TX: 2-żyłowe kable UTP Kat. 5, dystans do 100m
1000Base-T: 4-żyłowe kable STP Kat 5, dystans do 100m
Obsługiwany kable, dystans transmisji optycznej • Wielomodowe kable światłowodowe 50/125µm lub 62.5/125µm, dystans do 220/550m.
• Jednomodowe kable światłowodowe 9/125µm, dystans do 10/20/30/40/50/70/120km (w zależności od modułu / wkładki SFP)
Diody LED System:
Zasilanie (Zielona)

Dany port Ethernet RJ45:
1000Mbps, Łączenie / działanie

Dany interfejs SFP/mini-GBIC:
Łączenie / działanie
Przełącznik DIP Fiber (Auto-negotiation / Manual), LFP (Włącz / Wyłącz)
Zużycie / dyssypacja energii 3.1W / 10BTU (Pełne obciążenie)
OAM TS-1000, IEEE 802.3ah terminal
Maks. wielkość ramy pakietów Jumbo 9K
Wymogi zasilania DC 5V / 2A
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 81 x 94 x 26 mm
Temperatura Robocza: 0~50°C
Składowania: -40~70°C
Wilgotność Robocza:5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)
Zgodność ze standardami IEEE 802.3, 10Base-T
IEEE 802.3u, 100Base-TX
IEEE 802.3ab, 1000Base-T
IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3ah OAM
Zgodność z regulacjami FCC Class A, CE Class A