• MEDIA KONWERTER PLANET GT-805A 1000BASE-T->1000BASE SX/LX MINI GBIC SFP

Symbol: Z24491
Brak towaru
267.06
267.06
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213686887
Konwertery mediów serii GT-80x umożliwiają konwersję sygnałów pomiędzy sieciami kablowymi 10/100/1000-T Ethernet wszystkich typów poprzez port RJ-45 oraz światłowodowymi 1000Base-LX/SX poprzez łącza SC / SFP / WDM.Konwerter GT-805A posiada łącze SFP i pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym o zasięgu do 120 km w zależności od modułu SFP . Dzięki konwerterowi można w łatwy i tani sposób połączyć trzy typy segmentów sieci. Dzięki kompaktowej obudowie GT-805A może być wykorzystywany jako samodzielne urządzenie lub może zostać zainstalowany w obudowie zbiorczej takiej jak PLANET MC-700 / MC-1000R / MC-1500 ułatwiającej scentralizowane zarządzanie. Obudowy zbiorcze PLANET pozawalają na szybką instalację konwerterów serii GT-80x, eliminują problemy z zasilaniem i umożliwiają zarządzanie siecią światłowodową z jednego miejsca. Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardami IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T oraz IEEE 802.3z 1000Base-LX. Dzięki funkcji plug and play instalacja jest bardzo prosta i szybka. GT-805A obsługuje również kontrolę przepływu w trybie full-duplex oraz mechanizm back pressure w trybie half-duplex zapobiegające utracie pakietów.
Wersja sprzętowa 3
Interfejs sieciowy 1 x port 10/100/1000Base-T
1 x port 1000Base-SX/LX
Złącze RJ45 Ethernet 1 x port RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X)
Złącze optyczne GT-805A: SFP
Obsługiwana prędkość transmisji danych Drut LAN (skrętka):
10/20Mbps - Half/Full-Duplex
100/200Mbps - Half/Full Duplex
2000Mbps - Full-Duplex
Kable światłowodowe: 2000Mbps - Full-Fuplex
Obsługiwany dystans transmisji danych Drut LAN (skrętka):
10Base-T: 2-żyłowe UTP Kat. 3,4,5, do 100m
100Base-TX: 2- żyłowe UTP Kat. 5, do 100m
1000Base-T: 4-pair STP Kat. 5 do 100m
Kable światłowodowe
50/125µm lub 62.5/125µm, wielomodowy kabel światłowodowy, do 220/550m.
9/125µm, jednomodowy kabel światłowodowy, obsługiwany dystans do 10/15/20/30/40/50/60/70/120km (w zależności od modułu / wkładki światłowodowej)
Diody LED •Zasilanie
•Port Ethernet, 1000Mbps, Łączenie / działanie
• Port światłowodowy SX/LX, Łączenie / działanie
Przełącznik DIP Ustawienia funkcji LFP (Włączona / Wyłączona)
Modulacja OAM TS-1000 oraz obsługa IEEE 802.3ah - tryb terminal
Wielkość ramy pakietów Jumbo 9K
Zużycie / dyssypacja energii 4.6 Wat / 15 BTU (pełne obciążenie)
Wymogi zasilania DC 5V / 2A
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 26 x 70 x 97 mm
Waga 0.2kg
Temperatura Robocza: 0~50°C
Składowania: -10~70°C
Wilgotność Robocza:5~95%
Składowania: 5~95% (bez kondensacji)
Zgodność z regulacjami FCC Class A, CE Class A
Zgodność ze standardami IEEE 802.3, 10Base-T
IEEE 802.3u, 100Base-TX
IEEE 802.3ab, 1000Base-T
IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LX