• MEDIA KONWERTER PLANET GTP-805A 1000MB/S POE SFP

Symbol: Z25791
Brak towaru
387.23
387.23
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213687532
Najlepsze rozwiązanie Data Link i Power Sourcing Ponieważ coraz więcej urządzeń PoE PD wymaga większej mocy wejściowej i transmisji na duże odległości, PLANET wypuścił nowy konwerter mediów Power over Ethernet, GTP-80x. Dzięki nowej technologii IEEE 802.3at High Power over Ethernet seria GTP-80x zapewnia następujące kluczowe funkcje: ¦ Zgodność ze standardem IEEE 802.3at / IEEE 802.3af PoE ¦ Obsługuje maksymalnie 30 watów mocy wyjściowej ¦ Tryb duplex 10/100 / 1000Mbps obsługuje port 1000BASE-T ¦ Obsługa światłowodów 1000 Mb / s Seria GTP-80x to jednoportowy konwerter IEEE 802.3at High-Over o średniej rozpiętości IEEE 802.3at zaprojektowany specjalnie w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na wymagające wyższej mocy urządzenia sieciowe, takie jak kamery sieciowe PTZ (Pan, Tilt & Zoom), prędkość PTZ kopułkowe, kolorowe dotykowe telefony VoIP, wielokanałowe (IEEE 802.11a / b / g / n) punkty dostępu do bezprzewodowych sieci LAN i inne urządzenia sieciowe, które potrzebują normalnie wyższej mocy. Seria przetwornic GTP-80x High Power over Ethernet to idealne rozwiązanie do dostarczania danych i zasilania do urządzeń sieciowych bezpośrednio przez interfejs portu RJ45 bez potrzeby instalowania dodatkowych gniazd zasilania i okablowania elektrycznego. Łącza światłowodowe zwiększają zasięg sieci Maksymalna odległość między PSE Po i PS wynosi 100 metrów. Aby rozszerzyć zasięg wdrożenia urządzenia sieciowego, GTP-80x jest zintegrowany z interfejsem Fibre. Konwerter PoE + GTP-80x służy do konwersji optycznego sygnału Ethernet na elektryczny sygnał Ethernet, który umożliwia łatwe, tanie i niedrogie łączenie dwóch rodzajów segmentów. Może przekonwertować sygnał 10/100 / 1000BASE-T na 1000BASE-X jeden i zapewnić różnorodne opcje połączeń światłowodowych, aby sprostać różnym aplikacjom sieciowym. Seria GTP-80x i jej łączenie światłowodowe obejmuje: ¦ GTP-802: Interfejs światłowodowy SC z trybem wielomodowym, Odległość do 220 mi 550 m ¦ GTP-802S: interfejs światłowodowy SC z pojedynczym trybem, odległość do 10 km ¦ GTP-805A: Interfejs LC Fibre, obsługuje moduł SFP Multi / Single Mode, Odległość do 120 km max. (Varting na module SFP) Dzięki długiemu wsparciu dystansu Fibre utrzymuje on transmisję nawet do 1000 Mb / s. Działa w wydajnym mechanizmie Store and Forward, a także może zapobiegać utracie pakietów dzięki IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex) i LFP (Link Fault Pass Through) (LLCF / LLR) z projektem przełącznika DIP. Co więcej, może natychmiast zaalarmować administratorów o problem z nośnika łącza i zapewnić skuteczne rozwiązanie do monitorowania zużycia energii w sieci. Szybka i łatwa instalacja sieci PoE o dużej mocy Seria GTP-80x dostarcza kable zasilane napięciem 52 V DC przez Ethernet - wystarczy włożyć napięcie prądu stałego do kabla Cat.5 / 5e / 6, aby umożliwić przesyłanie kabla między rozdzielaczami PoE (POE-151S / POE-152S / POE-162S) dane i moc jednocześnie na maks. 100 metrów. Następnie rozleje dane cyfrowe i moc na dwa rodzaje wybieranych wyjść DC (5 V DC / 12 V DC) lub (12 V DC / 24 V DC). W związku z tym zmniejsza liczbę kabli i dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub innych nieosiągalne miejsce. Przede wszystkim eliminuje to również czas instalacji. Rozwiązanie High Power over Ethernet uwalnia bezpieczną kamerę IP i bezprzewodowe wdrażanie AP od ograniczeń lokalizacji gniazd zasilania.
Port RJ45 Ethernet 1 x port RJ45 10/100/1000BASE-T Ethernet
Auto-negotiation, Auto MDI/MDI-X z funkcją Injektora PoE
Port optyczny W zależności od zamontowanego modułu / wkładki SFP
Typ złącza optycznego SFP(LC)
Obsługiwane kable sieciowe Drut LAN (skrętka): Kat. 5 / 5e / 6 UTP
Kable światłowodowe:
Wielomodowe: 50/125um lub 62.5/125um
Jednomodowe: 9/125um
Obsługiwany dystans transmisji W zależności od zamontowanego modułu / wkładki SFP
Długość fali W zależności od zamontowanego modułu / wkładki SFP
Moc nadajnika (dBm) W zależności od zamontowanego modułu / wkładki SFP
Czułość odbiornika (dBm) W zależności od zamontowanego modułu / wkładki SFP
Max. moc wejściowa nadajnika(dBm) W zależności od zamontowanego modułu / wkładki SFP
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Kontrola przepływności Back Pressure - Half-Duplex
IEEE 802.3x Pause Frame - Full-Duplex
Max. wielkość ramy pakietów Jumbo 9K
Diody LED System: Zasilanie
Port światłowodowy: 1000BASE-X: Łączenie / działanie
Port RJ45 Ethernet: 10/100/1000BASE-T: Łączenie / działanie
PoE: Zasilanie PoE w użyciu
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 70 x 94 x 26 mm
Waga 0.21kg
Wymogi zasilania Zewnętrzny adapter AC-na-DC 52V DC, 0.58A
Tryb LFP Włączony: jeżeli port TP lub port FX są uszkodzone, wyłączone zostaną inne porty
Wyłączony: Dioda LED połączenia jest nadal włączona, nawet jeśli połączenie zostanie przerwane
Standard PoE IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at Power over Ethernet Enhancements
Moc wyjściowa zasilania PoE PoE 52V DC, max. 30 Wat
Typ zasilania PoE Mid-Span
Układ pin-ów zasilania 4/5(+), 7/8(-)
Budżet zasilania PoE 30 Wat
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Zgodność ze standardami IEEE 802.3 Ethernet
IEEE 802.3u Fast Ethernet
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet over Fiber-Optic
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3af Power over Ethernet.
IEEE 802.3at Power over Ethernet Enhancements standard
Temperatura Robocza: 0~50°C
Składowania: -40~70°C
Wilgotność Robocza:5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)