• MEDIA KONWERTER PLANET IGT-905A 1000BASE-T->MINI GBIC SFP PRZEMYSŁOWY ZARZĄDZALNY

Symbol: Z24430
Brak towaru
490.72
490.72
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213687983
Przełącznik IGT-905A firmy PLANET dla przemysłowych sieci Ethernet jest w pełni zarządzanym przełącznikiem gigabitowym o wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowanym z myślą o pracy w warunkach zakłóceń elektrycznych i w surowych warunkach środowiskowych. Skalowalność umożliwia slot SFP na dowolny moduł gigabitowy MiniGBIC.

Dzięki zgodności ze standardem IEEE 1613 Class 2, przełącznik oferuje pozbawioną błędów komunikację "error-free". Możliwość pracy w zakresie temperatur od -10 do +60 stopni C umożliwia umieszczenie przełącznika w praktycznie dowolnym miejscu. Przełącznik oferuje również możliwość stosowania różnych sposobów zasilania, dzięki czemu można go stosować w różnych gałęziach przemysłu na całym świecie.

Model IGT-905A umożliwia setawienie połączenia światłowodowego nawet na dystansie 120 kilometrów przy zastosowaniu modułu MGB-L120. Urządzenia są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne dzięki temu mogą bezproblemowo działać w obecności maszyn i urządzeń przemysłowych. Dodatkowo sieć Gigabit zapewnia wystarczającą przepustowość dla szybkiej transmisji danych.

Możliwość zarządzania poprawia niezawodność systemu i umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji, dzięki czemu przełącznik doskonale nadaje się do budowania sieci Ethernet przeznaczonych dla krytycznych zastosowań i obsługujących aplikacje działające w czasie rzeczywistym. Seria IGT-90x posiada zarządzanie przez przeglądarki internetowe, SNMP oraz RMON.