• MODUŁ SFP+ 10GB ETHERNET DŁUGOŚĆ FALI:1330 NM TX 1270 NM RX JEDNOMODOWY 40KM PLANET MTB-LB40

Symbol: Z23973
Brak towaru
2117.10
2117.10
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711605280372
Rodzina modułów PLANET MTB z 10G SFP + modułem światłowodowym, zaprojektowana do współpracy z produktami PLANET z interfejsem 10G SFP +, zapewnia wydajną sieć Ethernet 10 G dla przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług internetowych. Rodzina MTB ma również zastosowanie do przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej. Odległość wdrożenia można wydłużyć z 300 metrów (tryb multi, LC) do 60 kilometrów (tryb pojedynczy, LC). Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na rozwiązania światłowodowe Ethernet przemysłowy, PLANET wypuścił na rynek nadajniki-odbiorniki MTB-T z serii 10GBASE-SR / LR / BX, które mogą działać niezawodnie w trudnych, wymagających warunków klimatycznych i temperaturze pracy od -40 do 75 stopni C . Transceivery serii MTB-T 10GBASE-SR/LR/BX są zdecydowanie łatwiejsze i szybsze w połączeniu niż odpowiednik 1000BASE-SX/LX/BX.
Standard optyczny SFP+
Typ wkładki SFP IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard
Obsługiwany typ światłowodu Jednomodowy
Gniazdo LC
Długość fali TX: 1330nm
RX: 1270nm
Maksymalny dystans 40km
Temperatura Robocza: 0~60°C
Składowania: 0~60°C
Wilgotność Robocza: 5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)