• MODUŁ SFP+ 10GB ETHERNET DŁUGOŚĆ FALI:850 NM WIELOMODOWY 300M PLANET MTB-TSR

Symbol: Z24039
Brak towaru
343.50
343.50
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711605281645
Rodzina modułów PLANET MTB z 10G SFP + modułem światłowodowym, zaprojektowana do współpracy z produktami PLANET z interfejsem 10G SFP +, zapewnia wydajną sieć Ethernet 10 G dla przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług internetowych. Rodzina MTB ma również zastosowanie do przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej. Odległość wdrożenia można wydłużyć z 300 metrów (tryb multi, LC) do 60 kilometrów (tryb pojedynczy, LC). Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na rozwiązanie światłowodowe Ethernet przemysłowy, PLANET wypuścił nadajniki-odbiorniki MTB-T z serii 10GBASE-SR / LR / BX, które mogą działać niezawodnie w trudnych, wymagających warunków klimatycznych i temperaturze pracy od -40 do 75 stopni C . Transceivery z serii MTB-T 10GBASE-SR / LR / BX są zdecydowanie łatwiejsze i szybsze w łączeniu niż odpowiednik 1000BASE-SX / LX / BX.
Standard optyczny SFP+
Typ wkładki SFP IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard
Obsługiwany typ światłowodu Wielomodowy
Gniazdo LC
Długość fali 850nm
Maksymalny dystans 300m
Temperatura Robocza: -40~75°C
Składowania: -40~75°C
Wilgotność Robocza: 5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)