• MODUŁ SFP PLANET MGB-L120 1-PORT SFP LX 120KM

Symbol: Z23851
Brak towaru
827.21
827.21
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213688102
Rodzina MGB składa się z modułów SFP (Small Form Factor Pluggable), które zostały specjalnie zaprojektowane do wydajnego zintegrowanego łącza danych dupleksowych w porównaniu do światłowodu jednomodowego. Te moduły nadawczo-odbiorcze są zgodne z umową wielostanowiskową SFP (MSA) i funkcją hot-plug. Moduły te oferują łatwy sposób instalowania w portach zgodnych z SFP MSA w dowolnym momencie bez przerywania pracy sprzętu hosta. Rodzina modułów Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC MGB może być zainstalowana w produktach PLANET Switch z interfejsem SFP mini-GBIC. Odległość wdrożenia można wydłużyć z 100 metrów (TP), 550 metrów (tryb multi, LC) i do 120 kilometrów (tryb pojedynczy, LC). Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na rozwiązanie światłowodowe Ethernet przemysłowy, Planet wypuszcza na rynek nadajniki-odbiorniki serii MGB-T 1000BASE-SX/LX/BX, które mogą pracować niezawodnie w trudnych, wymagających warunkach klimatycznych i szerokim zakresie temperatur (od -40 do 75 ° C) środowisko. Wkładki serii MGB-T 1000BASE-SX/LX/BX zapewniają łatwe i szybkie połączenie 1000BASE-SX/LX/BX dla urządzeń przemysłowych o dużej temperaturze.
Typ wkładki SFP IEEE 802.3z 1000BASE-ZX
Obsługiwany typ światłowodu Jednomodowy
Gniazdo LC
Długość fali 1550nm
Maksymalny dystans 120km
Temperatura Robocza: 0~60°C
Składowania: 0~60°C
Wilgotność Robocza:5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)