• MONITOR COOLER MASTER GM27-FQS 27" ZAKRZYWIONY 240HZ FHD 0.5MS (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Symbol: Z32761UO
1130.44
1130.44
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z32761UO

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

DOŚWIADCZ ZAKRZYWIENIA

Zbliż się do akcji dzięki panelowi 1500R VA, który zwiększy pole widzenia jednocześnie zaoszczędzając miejsce na blacie. Dodatkowo ograniczy ilość zniekształceń i pozwoli Twoim oczom cieszyć się lepszym komfortem podczas pracy lub grania.

ZWIĘKSZONY KONTRAST DLA GŁĘBSZEJ CZERNI

Dzięki ulepszonej technologii panelu VA, możliwość wycieku światła na całym ekranie jest znacznie zminimalizowana. GM27-CFX jest w stanie zapewnić statyczny współczynnik kontrastu 3000:1 dla głębokich czerni i wspaniałych bieli nawet w najciemniejszych i najjaśniejszych scenach.

image
image

PŁYNNA ROZGRYWKA

Nie ma nic gorszego niż widok rozdzierania i rozmazywania się obrazu, gdy próbujesz zdominować pole bitwy. CM27-CFX posiada wsparcie dla Adaptive Sync, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze płynniejszym obrazem i uniknąć irytujących artefaktów wizualnych podczas gry.

ZDOBĄDŹ PRZEWAGĘ W CIEMNOŚCI

Zdobądź przewagę nad przeciwnikami dzięki naszemu trybowi Black Stabilization. W szczególnie ciemnych miejscach w grze może być bardzo trudno dostrzec przeciwników, przez co stajesz się bezbronny. Włączenie trybu pozwoli Ci łatwiej dostrzec przeciwników i pozwoli Ci ich wyprzedzić.

image
image

BOGACTWO KROPKI KWANTOWEJ

Twoje gry i rozrywka będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek dzięki ostrzejszemu, bardziej szczegółowemu obrazowi na GM27-CFX. Wykorzystując panel VA z kropkami kwantowymi, GM27-CFX pokrywa 98% spektrum kolorów DCI-P3. Doświadcz żywych obrazów z bogatymi kolorami i głębokim kontrastem.

TRYB NISKIEGO POZIOMU NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

Szczególnie przydatna podczas nocnych sesji gier, funkcja Low Blue Light Display zmniejsza ilość potencjalnie szkodliwego niebieskiego światła i sprawia, że czujesz się swobodnie podczas długich sesji gry. Pomaga również w zmniejszeniu zmęczenia oczu i ogólnie pozwala grać lub pracować jeszcze dłużej.

image