• MONITOR COOLER MASTER GM27-FQS ARGB 27" 165HZ QHD 1MS FREESYNC

Symbol: Z32758
Brak towaru
2076.89
2076.89
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512124055
image
image

ZRÓWNOWAŻONA PRACA I ZABAWA

27-calowy wyświetlacz QHD z szeroką gamą kolorów 90% DCI-P3 pozwala skupić się na pracy w ciągu dnia, podczas gdy częstotliwość odświeżania 165Hz, czas reakcji 1ms i FreeSync Premium daje Ci swobodę grania bez przeszkód w nocy. W zestawie znajduje się również tryb niskiego poziomu niebieskiego światła, który pozwala na relaks i rozrywkę w nocy.

ROZDZIELCZOŚĆ QHD

Dla produktywności i tworzenia treści, rozdzielczość QHD oferuje dodatkową przestrzeń na ekranie dla zwiększenia efektywności wielozadaniowości. Rozciąganie na osi czasu w Adobe Premiere lub praca w arkuszach kalkulacyjnych jest łatwiejsze, gdy masz więcej miejsca na ekranie do pracy. W przypadku gier, rozdzielczość QHD w 27-calowym monitorze zapewnia idealną równowagę między wiernością obrazu a wysoką częstotliwością odświeżania.

image
image

ULTRASZYBKA MATRYCA IPS Z FREESYNC PREMIUM

Zastosowanie ultraszybkiej matrycy IPS umożliwia szybsze przechodzenie pikseli niż w przypadku tradycyjnych paneli IPS, zapewniając czas reakcji pikseli na poziomie 1 ms (GtG). W połączeniu z FreeSync Premium, rozgrywka jest jeszcze bardziej płynna i pozbawiona łez, co zapewnia najlepsze wrażenia z oglądania.

SZEROKA GAMA KOLORÓW DCI-P3

Pokrycie 90% spektrum DCI-P3 sprawia, że monitor GM27-FQS ARGB jest godnym towarzyszem prac. Gry i rozrywka również są bardziej dokładne i żywe kolorystycznie.

image
image

TRYB NISKIEGO POZIOMU NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

Szczególnie przydatny podczas nocnych sesji gier, tryb wyświetlania Low Blue Light zmniejsza ilość potencjalnie szkodliwego niebieskiego światła i sprawia, że czujesz się swobodnie podczas długich sesji gry. Pomaga również w zmniejszeniu zmęczenia oczu i ogólnie pozwala grać lub pracować jeszcze dłużej.

BOGATE MOŻLIWOŚCI POŁĄCZEŃ

Podłącz wszystkie swoje urządzenia dzięki szerokiej gamie złączy składających się z:

1 x DisplayPort

2 x HDMI 2.0

2 x USB typu A

1 x USB typu C

1 x 3.5mm gniazdo słuchawkowe

image