• MONITOR COOLER MASTER GM34-CW 34" ZAKRZYWIONY 144HZ UWQHD 1MS FREESYNC2

Symbol: Z30092
Brak towaru
3704.86
3704.86
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512095294
image
image

GM34-CW - Siła do zakrzywiania rzeczywistości

Doświadcz najlepszej immersji dzięki zakrzywieniu 1500R

Dzięki tworzeniu bardzo mocnej immersji, nasze ekrany z zakrzywieniem 1500R zabierają graczy prosto w środek akcji. Ultra szerokokątny 34" wyświetlacz zapewnia niezrównaną rozgrywkę, jak i oszałamiające wrażenia kinowe. Uczyń swoją grę bardziej realistyczną dzięki lepszemu polu widzenia, które pomaga poczuć więcej i grać lepiej.

Niesamowita moc

Lepszy do wszystkiego - bez kompromisów

Zbliż się do rzeczywistości dzięki naszym zakrzywionym monitorom do gier, które zapewniają lepsze odczucia oraz moc aby widzieć, czuć i grać lepiej. Format obrazu 21:9 sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej oszałamiającymi doświadczeniami, a aplikacje robocze stają się wygodniejsze w obsłudze. To jest przyszłość.

Monitor do każdego zastosowania

Pracuj lub graj - lepszy w obu zastosowaniach

Ultraszerokokątny monitor 21:9 wpływa zarówno na Twoje doświadczenia gamingowe jak i produktywność. Dostrzeż cel na krawędzi ekranu bądź zaoszczędź czas podczas edytowania wideo dzięki widocznej w całości osi czasu. Nasz monitor wspiera także wielozadaniowość z dowolną liczbą programów.

image
image

Spektakularne detale

ULTRA-WQHD ukazuje szczegóły, które Cię powalą!

Wbudowana matryca Ultra-WQHD renderuje obraz o rozdzielczości 3440x1440, który posiada 2.5 krotnie większą gęstość pikseli w porównaniu z ekranem Full HD. Przygotuj się na doświadczenie bezkompromisowej przejrzystości i głębi Twoich ulubionych gier, filmów i aplikacji.

Szybkość to jego drugie imię

Szybszy dzięki 144HZ+1MS

Nigdy więcej opóźnień. Nasze monitory zapewniają precyzję dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 144Hz oraz czasowi reakcji równemu 1ms. Lepsze śledzenie kursora, ruchu pomogą Ci w tym, co robisz najlepiej.

QUANTUM DOT

Realistyczny obraz dzięki nowemu standardowi z pokryciem do 95% przestrzeni kolorów DCI-P3

Technologia Quantum Dot dostarcza do 125% pokrycia kolorów sRGB, co przekłada się na jaśniejsze, wyraźniejsze i bardziej naturalne kolory.

Kompatybilność z Free Sync 2 oraz HDR400

Bezbłędne obrazy dostarczone dzięki obsłudze najnowszych standardów w dziedzinie wyświetlaczy 

Monitor CM34-W zapewnia kompatybilność zarówno ze standardem FreeSync 2 jak i HDR400. Dodatkowo, aby osiągnąć najlepsze doświadczenie, gracze mogą aktywować tryb FreeSync+HDR dzięki użyciu jednego przycisku.

image
image

Stworzony dla Ciebie

Dostosuj położenie monitora dzięki regulacji wysokości i nachylenia 

Funkcjonalna podstawa z odlewanego aluminium stanowi piękny element wystroju, dodatkowo posiada unikalny design Cooler Master. Stojak umożliwia regulację wysokości do 110mm oraz 7° pochyłu.

Niezakłócone piękno

Super cienkie ramki

Grube obramowania monitora są już przeszłością. Nasze super cienkie ramki delikatnie podkreślają wyświetlany obraz bez okropnych, czarnych pasów wokół matrycy. Zobacz więcej tego, co ważne.

image