• MONITOR COOLER MASTER GM34-CW 34" ZAKRZYWIONY 144HZ WQHD 1MS FREESYNC

Symbol: Z32760
Brak towaru
3279.95
3279.95
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512123768
image
image

MOC PONAD MIARĘ LEPSZE DO WSZYSTKIEGO - BEZ KOMPROMISÓW

Zrób krok bliżej rzeczywistości dzięki naszym zakrzywionym monitorom do gier, które zapewniają prawdziwą immersję oraz możliwość lepszego widzenia, odczuwania i grania. Współczynnik proporcji 21:9 sprawia, że gry stają się oszałamiającymi doświadczeniami, a aplikacje robocze bardziej produktywnymi interfejsami. To jest przyszłość, uczyń ją swoją.

LEPSZE DO WSZYSTKIEGO - BEZ KOMPROMISÓW

Zbliż się o krok do rzeczywistości dzięki naszym zakrzywionym monitorom do gier, które zapewniają prawdziwą immersję oraz możliwość lepszego widzenia, odczuwania i grania. Proporcje 21:9 sprawiają, że gry są oszałamiające, a aplikacje robocze stają się bardziej produktywnymi interfejsami. To jest przyszłość, uczyń ją swoją.

image
image

PRACA LUB ZABAWA - LEPSZE W OBU DZIEDZINACH

Ultraszeroki ekran 21:9 maksymalizuje zarówno Twoje wrażenia z gry, jak i produktywność pracy. Dostrzeż swój cel poruszający się w rogu ekranu lub zaoszczędź czas podczas edycji wideo dzięki w pełni widocznym liniom czasu. Nasz monitor do gier obsługuje również wielozadaniowość z taką ilością programów, jakiej potrzebujesz.

DOŚWIADCZ ZAKRZYWIENIA

Masz dość płaskiego świata? Wypróbuj nasz zakrzywiony monitor Cooler Master i zobacz świat tak, jak powinniśmy go widzieć. Dzięki większemu postrzeganemu polu widzenia, zaoszczędzisz na przestrzeni montażowej, zmierzysz się z mniejszymi zniekształceniami i będziesz cieszyć się lepszym komfortem oczu.

image
image

SZYBKOŚĆ ŻYJE TUTAJ

Wreszcie koniec z opóźnieniami. Nasze monitory zapewniają precyzję dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasowi reakcji 1 ms. Licz na lepsze śledzenie kursora, ruch i optymalne warunki wizualne, które pomogą Ci robić to, co robisz najlepiej.

KOMPATYBILNOŚĆ Z FREE SYNC2 I WYŚWIETLACZEM HDR400

CM34-CW charakteryzuje się kompatybilnością zarówno ze standardem FreeSync2, jak i Display HDR400. Dodatkowo, za pomocą jednego przycisku gracze mogą włączyć FreeSync+HDR, aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry.

image
image

STWORZONY DLA CIEBIE

Stojak z odlewu aluminiowego stanowi piękny punkt centralny. Unikalny wygląd łączy się z funkcjonalnym przeznaczeniem. Stojak "Halo" obsługuje do 100 mm regulacji wysokości i 15 stopni nachylenia.