• MOTORÓWKA ZDALNIE STEROWANA THUNDER UGO FUN 25KM/H (PO TESTACH)

Symbol: Z25643PT
228.51
228.51
szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z25643PT

NOWY WYMIAR WODNEGO SZALEŃSTWA

Okres wiosny i lata to czas, kiedy szczególnie chętnie spędzamy czas nad wodą. Plaża miejska, nadmorskie kurorty czy malownicze jeziora i zalewy to idealne miejsce na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę.
Zdalnie sterowane łodzie motorowe to nowy wymiar zabawy nad wodą - bez względu na wiek. Marka uGo prezentuje łódź Thunder, która spełni oczekiwania każdego fana sportów motorowych.
image
image

SZYBKOŚĆ GRZMOTU

Łódź zdalnie sterowana, została wyposażona w napęd pozwalający na rozpędzenie się nawet do 25 km/h oraz możliwość stopniowego przyśpieszania.
Dodatkowo łódź jest bardzo sterowna, gdyż porusza się do przodu, do tyłu oraz na boki, nie tracąc przy tym na stabilności zwrotności. Silnik jest chłodzony układem wodnym, co skutecznie chroni go przed szybkim przegrzaniem.
image

OPTYMALNY ZASIĘG I ŁATWE STEROWANIE

Thunder posiada zasięg na otwartym akwenie wynoszący nawet 150 metrów, który daje użytkownikowi bardzo szerokie możliwości zabawy, ścigania się i testowania jej zwrotności.
Rozbudowany pilot posiada wyświetlacz LCD, który posiada między innymi funkcję sygnalizacji poziomu baterii.
Dodatkowo alarm niskiego poziomu baterii pozwala na odpowiednią reakcję operatora i dopłynięcie do brzegu przed wyczerpaniem baterii.

KOMPAKTOWA I WYTRZYMAŁA

Motorówka posiada kompaktowe wymiary (35,2 x 9,2 x 9 cm) oraz aerodynamiczny kształt. Do produkcji wykorzystano wysokiej jakości, trwałe materiały, a sama konstrukcja jest wodoodporna.
Dodatkowo rozwiązania takie jak: zabezpieczenie silników, zwiększają wytrzymałość urządzenia.
image
image