• MYSZ DLA GRACZY COOLER MASTER MM712 30TH ANNIVERSARY EDITION BEZPRZEWODOWA 19000DPI RGB CZARNA

Symbol: Z33097
Brak towaru
377.69
377.69
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512126554
image
image

ULEPSZENIE OPTYCZNE

Nie wierzymy w limity poziomów. Więc jeśli zamierzamy ulepszyć wygląd, równie dobrze możemy ulepszyć sprzęt. MM712 jest wyposażony w najnowszy profesjonalny czujnik optyczny, który można regulować do 19 000 DPI, co zapewnia doskonałą responsywność i dokładność — jeszcze bardziej ulepszoną w porównaniu z naszym i tak już niesamowitym MM711.

RYWALIZUJ Z MOCĄ PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA

MM712 zapewnia przewagę zarówno pod względem trwałości, jak i szybkości reakcji dzięki optycznym mikroprzełącznikom. Wykorzystują one czujniki laserowe, aby zapewnić niemal natychmiastowe uruchamianie - z wejściem, które rejestruje prawie trzy razy szybciej niż te z przełączników mechanicznych. Ponadto brak ruchomych części oznacza wyższe APM przy znacznie mniejszym zużyciu.

image
image

HYBRYDOWA KOMUNIKACJA

Model MM712 jest przeznaczony zarówno dla przecinarek do kabli, jak i upartych tradycjonalistów. Korzystaj z myszy w starszym trybie przewodowym lub porzuć przewód, aby uzyskać dwa rodzaje funkcji bezprzewodowych: 2,4 GHz lub najnowocześniejszą łączność Bluetooth 5.1.

ODŁĄCZ MYSZ

Podczas koszenia piechoty nigdy nie powinieneś czuć się bezbronnie. Właśnie dla tradycjonalistów, postanowiliśmy wyposażyć MM712 w nasz kabel Ultraweave. Zaprojektowany we własnym zakresie i wykonany z wytrzymałego, a jednocześnie lekkiego włókna, kabel nie przedziera się przez mapę i nie sprawia, że precyzyjne celowanie jest uciążliwe.

image
image

NIESAMOWITY POŚLIZG

Nie ma potrzeby poszukiwać na czarnym rynku podejrzanego sprzętu zwiększającego wydajność. Już po wyjęciu z pudełka wyposażyliśmy Twoją mysz w nóżki z PTFE, popularny mod w kręgach entuzjastów. Chcielibyśmy myśleć o nich bardziej jak o rolkach, zapewniających rodzaj bezwysiłkowego poślizgu i doskonałej responsywności, których nie można znaleźć w innych standardowych myszach. Dodatkowo ślizgacze zostały sklasyfikowane na ponad 95% wykonania z PTFE, co znacząco przyśpieszy Twoje ruchy.

PERSONALIZACJA W TRYBIE ON-THE-FLY

Zmiana ustawień jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej dzięki naszemu systemowi On-the-Fly. Dostosuj swoje DPI w czasie rzeczywistym i twórz nowe skróty klawiszowe i makra za pomocą prostego naciśnięcia kombinacji przycisków.

image