• MYSZ DLA GRACZY COOLER MASTER MM712 BEZPRZEWODOWA 19000DPI RGB CZARNA

Symbol: Z33464
323.67
323.67
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512120361

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

NVIDIA REFLEX

NVIDIA Reflex to rewolucyjny pakiet technologii, które optymalizują i mierzą opóźnienia systemu, aby zapewnić najwyższą przewagę konkurencyjną. Myszy do gier z technologią NVIDIA Reflex w połączeniu z wyświetlaczami NVIDIA G-SYNC zapewniają jedyne narzędzie do pomiaru opóźnień systemu, które wykrywa przychodzące kliknięcia myszą i mierzy czas, po jakim piksele zmieniają się na ekranie. Rozpocznij każdy mecz z pewnością, wiedząc, że Twój komputer działa z najniższym możliwym opóźnieniem systemu.

WYPEŁNIJ MIEJSCA

Obudowa o strukturze plastra miodu, która uczyniła MM711 tak lekką i ciężką, została teraz znacznie udoskonalona. Pożegnaj się z konstrukcją tarki do sera: MM712 ma jednolitą obudowę o ergonomicznym kształcie, a jednocześnie zachowuje całkowitą wagę poniżej 59 gramów.

ULEPSZENIE OPTYCZNE

Nie wierzymy w limity poziomów. Więc jeśli zamierzamy ulepszyć wygląd, równie dobrze możemy ulepszyć sprzęt. Mysz MM712 jest wyposażona w najnowszy profesjonalny sensor optyczny, którego rozdzielczość można regulować do 19 000 DPI, co zapewnia doskonałą responsywność i precyzję — udoskonaloną jeszcze bardziej w porównaniu z naszym już i tak niesamowitym MM711.

KONKURUJ Z MOCĄ PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA

MM712 zapewnia przewagę zarówno pod względem trwałości, jak i szybkości reakcji dzięki optycznym mikroprzełącznikom. Wykorzystują one czujniki laserowe, aby zapewnić niemal natychmiastową aktywację - z wejściem, które rejestruje się prawie trzy razy szybciej niż w przypadku przełączników mechanicznych. Ponadto brak ruchomych części oznacza dłuższą żywotność.

image
image

HYBRYDOWA KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA

Korzystaj z myszy w starszym trybie przewodowym lub porzuć kabel, aby uzyskać dwa rodzaje łączności bezprzewodowych: 2,4 GHz lub najnowocześniejszą łączność Bluetooth 5.1.

UWOLNIJ SWOJĄ MYSZ

Kiedy wybijasz piechotę, nie chcesz czuć się jak pies na smyczy. Z tego powodu wyposażyliśmy MM712 w nowy, ultralekki kabel. Zbudowany z trwałego, ale elastycznego materiału, przewód ten nie utrudnia celowania i nie pociąga Twojej myszki. Możesz się teraz pozbyć swojego mouse bungee.

ŚLIZGACZE Z PTFE

Nie musisz udawać się na czarny rynek w poszukiwaniu podejrzanego sprzętu zwiększającego wydajność. Wyposażyliśmy naszą mysz w ślizgacze wykonane z PTFE, popularne w kręgach pro. Uważamy je za swego rodzaju łyżwy, które zapewniają bezproblemowy poślizg i najlepszą reakcję. Jeśli się zastanawiasz, te ślizgacze są wykonane w ponad 95 procentach z PTFE.

STYLOWE AKCENTY RGB

MM712 jest wyposażona w subtelne diody LED pod scrollem oraz pod logo, które nadaje indywidualności. Diody nie służą tylko dla efektownego wyglądu - mogą także służyć do informowania o obecnie aktywnym DPI.

image
image

ZMIANA USTAWIEŃ ON-THE-FLY

Zmiana rzeczywistego wyposażenia jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki naszemu systemowi On-the-Fly. Dostosuj DPI w czasie rzeczywistym i twórz nowe skróty klawiszowe i makra za pomocą prostego naciśnięcia kombinacji przycisków.