• MYSZ DLA GRACZY GENESIS KRYPTON 770 12000DPI (PO TESTACH)

Symbol: Z25371PT
128.95
128.95
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z25371PT

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

GRAJ PROFESJONALNIE JAK NIGDY
Gracze z ambicjami potrzebują sprzętu z górnej półki, aby pokazać pełnię swoich możliwości. Mysz optyczna Krypton 770 to zabójcza broń w ręku każdego wytrawnego gamera. Wyposażona została w jeden z najlepszych sensorów na świecie, ultraszybkie ślizgacze, zaawansowane oprogramowanie oraz szereg funkcji, które uczynią ze zwyciężania Waszą codzienność. Całość dopełniona jest podświetleniem RGB i efektownym designem, od którego trudno oderwać wzrok.

PMW 3360 - SERCE ZWYCIĘZCY
Najważniejszym elementem profesjonalnej myszy dla gracza jest sensor. Ten w Krypton 770 to jedna z najlepszych konstrukcji na rynku, czyli PMW 3360 marki PixArt. Parametry takie jak: 12000 DPI, akceleracja na poziomie 50 g, 120000 FPSów oraz szybkość śledzenia 250 ips, czynią z niego naprawdę mocnego zawodnika. Taka specyfikacja pozwala na niezwykłą precyzję, szybkość i płynność w grze, która gwarantuje graczom najwyższe osiągi i niesamowity wręcz komfort i kontrolę gry.

TAK SZYBKA JAK TEGO CHCESZ
Umieszczone powyżej scrolla przyciski DPI Switch pozwalają na manipulowanie rozdzielczością w trakcie gry i wybór jednego z 6 poziomów, które gracz ustawia tak jak chce. Zdefiniowanie 6 najpotrzebniejszych wartości (w skokach co 100) DPI pozwala na uzyskanie jeszcze większej kontroli nad grą. Każdy z poziomów może mieć również przypisaną własną kolorystykę podświetlenia. Dodatkowym atutem sensora w myszy Krypton 770 jest zakres działania DPI, który zaczyna się już od wartości 100 aż do 12000.

ZAPROGRAMOWANA NA SUKCES
Profesjonalna rozgrywka nie obejdzie się bez zaawansowanego software'u. Do Genesis Krypton 770 dołączono dedykowane oprogramowanie, które pozwala na przypisywanie dowolnych funkcji do każdego z 7 przycisków myszy, wybór kolorystyki i efektów z palety RGB oraz edytowanie ulubionych profili i makr. Dodatkowo dzięki wbudowanej pamięci, mysz zapamięta nasze ustawienia, gdy zechcemy zabrać ją ze sobą na LAN czy wspólne granie z przyjaciółmi.

MILIONY KOLORÓW ZWYCIĘSTWA
Podświetlenie RGB Prismo Effect dodaje myszy Krypton 770 uroku. Gracz ma do dyspozycji paletę 16 milionów barw, spośród których może wybrać te, które najbardziej mu odpowiadają. Oprogramowanie pozwala na ustawienie kolorów pod każdy poziom DPI, z jakiego korzystamy. Dodatkowym atutem jest przypisywanie barw do poszczególnych diod oraz wybór jednego z 11 efektów świetlnych. Gdy podświetlenie nie jest nam potrzebne, możemy je po prostu wyłączyć.

MOCNE PRZEŁĄCZNIKI I TRWAŁE KOMPONENTY
W myszy zastosowano przełączniki marki OMRON z żywotnością do 20 mln kliknięć. Ponadto, do produkcji wykorzystano trwałe komponenty, a rozwiązania takie jak: kabel w nylonowym oplocie czy gumowane boki zwiększają nie tylko wytrzymałość urządzenia, ale również wygodę gry.

ERGONOMIA I PŁYNNY ŚLIZG
Krypton 770 jest myszką ergonomiczną, której wymiary oraz waga przypadną do gustu dużej ilości graczy, którzy lubią mieć kontrolę nad rozgrywką. Na pewny chwyt wpływ ma nie tylko kształt, ale również gumowe wykończenie boków. Dodatkowym atutem jest zastosowanie dużych i bardzo szybkich ślizgaczy.

NIEZWYKŁA NINJA CARD W PREZENCIE
Do każdej myszy Krypton 770 dodana została Ninja Wallet Card. To nie tylko niezbędny gadżet dla każdego kolekcjonera i fana marki, ale również bardzo praktyczne i funkcjonalne narzędzie, które przyda się graczom w niemal każdej sytuacji. Otwieracz do puszek, butelek, śrubokręt, nóż do papieru to tylko niektóre z funkcji tego niezwykłego gadżetu.


CECHY
? jeden z najlepszych sensorów gamingowych na świecie PMW3360
? zmiana DPI „on-the-fly" w 6 poziomach
? zaawansowane oprogramowanie
? wbudowana pamięć
? rozdzielczość 100 - 12000 DPI (możliwość dowolnego ustawienia w skokach po 100 DPI)
? 7 programowalnych przycisków
? przełączniki przycisków marki Omron o żywotności 20 milionów kliknięć
? regulowana szybkość raportowania
? wskaźnik profilu
? ergonomiczny kształt
? gumowe chwyty boczne
? wysokiej jakości ultraszybkie ślizgacze
? podświetlenie RGB z efektem Prismo
? 11 trybów podświetlenia
? niska waga, tylko 95g
? praktyczny gadżet w prezencie


DANE TECHNICZNE
Liczba przycisków: 7
Liczba programowalnych klawiszy: 7
Sensor: optyczny, PMW3360
Rozdzielczość: 100 - 12000 DPI
Szybkość raportowania: 1000 Hz
Czas reakcji: 1 ms
Maks. szybkość przetwarzania danych: 12000 FPS
Maksymalna akceleracja: 50G
Maks. szybkość śledzenia: 250 ips
Złącze: USB 2.0
Długość kabla: 180 cm
Komunikacja: Przewodowa
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac, Linux, Android
Inne funkcje: Plug & Play
Szerokość: 69 mm
Wysokość: 43 mm
Długość: 130 mm
Waga (bez kabla): 95 g
Oprogramowanie: Tak