• MYSZ DLA GRACZY GENESIS ZIRCON 330 BEZPRZEWODOWA 3600DPI GAMINGOWA

Symbol: Z26574
98.54
98.54
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969412949

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Postaw na bezprzewodowość z Genesis Zircon 330 – modelem, który pozwoli Ci na długą rozgrywkę bez konieczności ładowania. Łączność 2,4 GHz w połączeniu z niskim opóźnieniem i sensorem optycznym zapewni Ci szybki czas reakcji i potrzebną precyzję. Z kolei ergonomiczny, symetryczny kształt umożliwi obsługę lewą i prawą dłonią bez bólu nadgarstków oraz nadwyrężania mięśni.

image
image

PRECYZJA, JAKIEJ OCZEKUJESZ

Zyskaj większą precyzję ze sprawdzonym sensorem optycznym, który zagwarantuje Ci wysoką skuteczność nawet w trakcie dynamicznych przesunięć rzędu 30 cali na sekundę. Dostosuj jego działanie do własnych preferencji, korzystając z wielopoziomowej regulacji czułości (800 / 1600 / 2400 / 3600 DPI), a to jeszcze nie wszystko. Wysokie przyspieszenie i niskie opóźnienie to jeszcze szybsza reakcja, dzięki której zdominujesz przeciwników.

 

image

WYBIERZ BEZPRZEWODOWOŚĆ

Wybierz przyszłość z bezprzewodowym połączeniem 2.4 GHz. Wbudowany akumulator o pojemności 500 mAh pozwoli Ci grać przez długi czas. Wspomoże Cię w tym inteligentne oszczędzanie energii, które przełączy mysz w tryb uśpienia podczas dłużej przerwy. A jeśli zaskoczy Cię niski poziom mocy akumulatora, wystarczy, że skorzystasz z gniazda USB-C i podłączysz swoją mysz do zasilania. Nie musisz przerywać rozgrywki – urządzenie naładujesz w trakcie jej trwania. Zasięg? Zapomnij o zakłóceniach i utracie sygnału. Odbiornik Genesis Zircon 330 zapewni bezproblemową zabawę z odległości nawet 10 metrów.

 

image

MIEJ KONTROLĘ NAD ROZGRYWKĄ

Korzystaj z 7 wbudowanych przycisków i przypisz najważniejsze skróty do dowolnego z nich. Większa liczba przycisków to również szybsza reakcja, bo do każdej z niezbędnych akcji zyskasz dostęp z poziomu myszy. Szybki dostęp zapewnią też charakterystyczne wyprofilowania. Oprócz tego ułatwią unoszenie myszy i umożliwią wielogodzinną rozgrywkę pozbawioną bólu nadgarstków bez względu na to, czy korzystasz z prawej, czy z lewej dłoni.

 

image