• MYSZ DLA GRACZY GENESIS ZIRCON 550 BEZPRZEWODOWA 8000DPI GAMINGOWA

Symbol: Z31351
214.92
214.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969431575

 

Zircon 550 to mysz gamingowa z podwójnym trybem łączności, zaawansowanym sensorem optycznym i mechanicznymi przełącznikami o żywotności do 20 milionów kliknięć. Posiada ergonomiczny kształt, który nie obciąża nadgarstka nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Wyposażona we wbudowany akumulator oraz inteligentny system zarządzania oszczędzający energię.

image

DUAL MODE

Mysz posiada podwójny tryb łączności, dzięki któremu oferuje zarówno opcję połączenia przewodowego przez kabel USB-C, jak i bezprzewodowego 2,4 GHz. Połączenie bezprzewodowe cechuje się wyjątkowo niskim opóźnieniem, które zapewni niezwykle efektywną grę na najwyższym poziomie. Wbudowany akumulator 600 mAh pozwoli Ci cieszyć się swobodą ruchów aż do 80 godzin na jednym naładowaniu, w zależności od ustawień podświetlenia i szybkości raportowania. Dodatkowo, mysz wyposażono w schowek na Nano odbiornik, który szczególnie przydatny okaże się podczas transportu.

 

image

PRECYZYJNY SENSOR

Najlepsze wyniki podczas rozgrywki zapewni zaawansowany sensor optyczny PMW3325 o czułości w zakresie 200 - 8000 DPI. Maksymalna szybkość przetwarzania danych utrzymuje się na poziomie 4600 FPS, a maksymalna akceleracja wynosi 20 G. Co więcej, przycisk zmiany DPI umożliwi  błyskawiczną zmianę czułości w 6 poziomach! Takie parametry pozwolą Ci na natychmiastową reakcję i skuteczne celowanie w przeciwników!

 

ZJAWISKOWE PODŚWIETLENIE

Mysz wzbogacono o efektowne podświetlenie RGB z efektem PRISMO, które pozwoli rozświetlić stanowisko w dowolnym kolorze i nadać mu unikalnego charakteru. Wszystkie ustawienia dotyczące podświetlenia w łatwy sposób skonfigurujesz przy pomocy dedykowanego oprogramowania.

 

image

PRZYCISKI PROGRAMOWALNE

Zircon 550  posiada 7 przycisków programowalnych, dzięki którym jedno kliknięcie może dzielić Cię od zaawansowanego combo. Przypisz poszczególnym klawiszom swoje ulubione funkcje i skróty, nagrywaj makra i bądź zawsze o krok przed przeciwnikiem!

 

ERGONOMIA I TRWAŁOŚĆ

Profilowana konstrukcja myszy oraz jej ergonomiczny kształt nie obciążą nadgarstka podczas rozgrywki, a niska waga (90 g) pozwoli jeszcze lepiej kontrolować każdy ruch. Co więcej, Zircon 550 wyposażono w niezwykle trwałe przełączniki mechaniczne o żywotności do 20 milionów kliknięć, które zapewnią wytrzymałość i błyskawiczny czas reakcji.

 

image

ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE

Zircon 550 dzięki dedykowanemu oprogramowaniu pozwala na zaawansowaną konfigurację parametrów oraz przypisanie licznych ustawień do profili. Zmieniaj czułość DPI, dostosuj wielokolorowe podświetlenie RGB, twórz i zapisuj makra i konfiguruj każdy z 7 przycisków programowalnych! Graj na własnych zasadach!

WBUDOWANA PAMIĘĆ

Mysz posiada wbudowaną pamięć, dzięki której nie musisz konfigurować ustawień po każdym uruchomieniu PC. Zircon 550 zapamięta wszystkie Twoje ustawienia nawet po podłączeniu do innego komputera, dlatego bez problemu możesz wziąć swoją myszkę w podróż lub na turniej.

image
image

INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE ENERGIĄ

Zircon 550 wzbogacono o inteligentny system zarządzania dla oszczędzania energii, który da gwarancję długiej pracy pozbawionej zakłóceń. Na spodzie umieszczono przełącznik umożliwiający wyłączenie urządzenia, a także sterowanie podświetleniem poszczególnych części myszy, co pozwoli jeszcze efektywniej oszczędzać energię. Postaw na Zircon 550 i pozbądź się przykrych niespodzianek w postaci szybko rozładowanej baterii!

image