• MYSZ NATEC JAGUAR BEZPRZEWODOWA 2400DPI CZARNO-SZARA (PO TESTACH)

Symbol: Z22691PT
77.20
77.20
szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z22691PT
Szybkość i precyzja pod ręką
W dzisiejszych czasach mysz komputerowa staje się coraz ważniejszym narzędziem pracy w nowoczesnym biurze. Powinna zatem posiadać szereg funkcji, które maksymalizują wygodę naszych codziennych działań. Z myślą o tym została stworzona mysz bezprzewodowa Natec Jaguar, która łączy w sobie precyzję działania, szybkość, funkcjonalność oraz elegancki design.

Sensor optyczny w technologii Blue Sense
Sercem myszy jest bardzo precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej 2400 DPI. Ponadto sensor został wykonany z wykorzystaniem technologii Blue Sense, co sprawia, że mysz działa na niemal każdej powierzchni łącznie ze szkłem. Może to się okazać nieocenioną zaletą w wielu salach konferencyjnych czy też gabinetach.

Funkcja Auto-Speed oraz ultraszybka rolka
Mysz posiada 2 tryby DPI, które umożliwiają dostosować rozdzielczość sensora myszki do potrzeb użytkownika. Tryb stały posiada nie zmienną rozdzielczość 1600 DPI, natomiast tryb Auto-Speed automatycznie dostosowuje poziom DPI w zakresie 800 - 2400 DPI, w zależności od szybkości przesuwania myszki po blacie. Przy wolnym przesuwaniu myszki DPI jest ustawiane na niskim poziomie, aby zapewnić wysoką precyzję. Przy szybkim przesuwaniu myszki DPI jest ustawiane na wysokim poziomie, aby zapewnić wygodę pracy na kilku monitorach i/lub w wysokich rozdzielczościach. Ponadto mysz może pracować w dwóch trybach prędkości rolki, ultraszybkim oraz normalnym. Do ich przełączania służy specjalny przycisk powyżej rolki.

Nano odbiornik oraz duży zasięg
Jaguar został wyposażony w nowoczesny nano odbiornik USB 2.0 z technologią 2,4 GHz RF, który gwarantuje bezproblemowy zasięg działania do 10 metrów.

Energooszczędna i długowieczna
Mysz dodatkowo posiada zaawansowany tryb zarządzania energią. W przypadku dłuższej bezczynności przechodzi ona w stan hibernacji. Przywrócenie do działania następuje po naciśnięciu dowolnego przycisku. Dodatkowym atutem myszy Jaguar jest możliwość pracy na bateriach aż do 3 lat.

Wyróżniki
? Ultra szybki scroll
? Przełącznik trybu kółka (ultra szybki/normalny)
? Do 3 lat pracy na baterii
? Precyzyjny sensor optyczny Blue Sense (działa na szkle)
? Nano odbiornik o zasięgu działania do 10m, technologia 2,4Ghz
? Ergonomiczny kształt
? Gumowe chwyty boczne
? 2 tryby DPI - stały 1600 DPI/ automatyczny 800 - 2400 DPI

SPECYFIKACJA PRODUKTU
Typ sensora Optyczny - Blue Sense
Komunikacja Bezprzewodowa 2.4 GHz
Maksymalna rozdzielczość 1600 DPI / Auto-speed 800-2400 DPI
Liczba przycisków 6
Maksymalny zasięg 10m
Zasilanie 2 x AA
Wymiary 123x76x59mm
Oprogramowanie Nie
Wymagania Systemowe Windows® XP/Vista/7/8/10