• MYSZ WERTYKALNA NATEC EUPHONIE BEZPRZEWODOWA 2400DPI BLUETOOTH 5.0 CZARNA

Symbol: Z29628
118.19
118.19
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969425727

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Jedna z najnowocześniejszych wertykalnych myszek biurowych dostępnych na rynku. Natec Euphonie satysfakcjonuje użytkownika bezprzewodową łącznością o wysokim standardzie, szeroką funkcjonalnością oraz odpowiednim dla zdrowia kształcie konstrukcji. Całość jest gwarancją komfortowej pracy dla osób, które cenią sobie akcesoria najwyższej jakości.

Banner
Banner

REDUKUJE UCISK NADGARSTKA

Natec Euphonie to mysz, która została stworzona pod kątem specjalnych kryteriów określonych przez czołowych ergonomistów.  Specjalna konstrukcja zmniejsza obciążenie mięśni oraz redukuje ucisk nadgarstka, tym samym pozwalając na komfortowe użytkowanie przez wiele godzin. Euphonie zapewni Ci poziom pracy, na który zasługujesz.

Banner

TECHNOLOGIA EASYSHIFT - PODWÓJNY TRYB KOMUNIKACJI

Porzuć okablowanie z Natec Euphonie i pracuj komfortowo z podwójnym trybem komunikacji! Mysz została zaprojektowana tak, aby bez problemu zabrać ją ze sobą wszędzie, jednocześnie jest tak wygodna, aby ułatwić nam wykonywanie zadań w dowolnym miejscu.Euphonie  połączy się z Twoim urządzeniem za pomocą technologii Bluetooh 5.0
oraz nano odbiornika 2.4 Ghz USB. Co więcej, bezproblemowo sparujesz swoją myszkę z dwoma urządzeniami bez konieczności ponownego parowania, a w mgnieniu oka przełączysz się pomiędzy nimi.

Banner

WYŚWIETLACZ OLED

Potwierdzeniem funkcjonalności i nowoczesności myszki jest zamontowany wyświetlacz na górze obudowy, który wyświetla wszystkie najważniejsze informacje takie jak: aktualny poziom baterii, stan połączenia bezprzewodowego oraz aktywnarozdzielczości DPI. Z myszką Natec Euphonie niczego się nie musisz domyślać, ponieważ wszystko widzisz na bieżąco na ekranie, co znacznie usprawnia codzienną  pracę.

Banner

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Natec Euphonie to wysokiej jakości konstrukcja, stworzony tylko ze specjalni wyselekcjonowanych materiałów. Surowe, wyważone wzornictwo, idealne spasowanie elementów  oraz komplet najbardziej unikalnych funkcji sprawia, że mamy realne poczucie obsługi produktu premium.Natec Euphonie  to mysz, która swoim działaniem będzie Cię satysfakcjonować na wysokim poziomie przez wiele lat.

Banner

5 PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW

Aby zapewnić Ci najwięcej możliwości pracy z myszką, Natec Euphonie został wyposażony w 9 wysokiej jakości przycisków w tym, aż 5 z nich jest w pełni programowalnych. Za pomocą  odpowiedniej kombinacji przycisków uzyskasz dostęp  do specjalnej listy funkcji, która pojawi się na ekranie twojego komputera. Dzięki temu dostosujesz sprzęt pod własne preferencje i osiągniesz najwyższą produktywność w swojej pracy.

Banner

WBUDOWANY AKUMULATOR

Mysz została wyposażona w baterię o pojemności 500 mah, która gwarantuje bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu. Od teraz masz dostęp do bezprzewodowej myszki, w której nigdy nie zaskoczą Cię rozładowane baterie. W przypadku rozładowania, podłącz myszkę kablem do komputera i ładuj ją, spokojnie kontynuując  swoją pracę.

 

image

NOWOCZESNY SENSOR 2400 DPI

W bezprzewodowej myszce Natec Euphonie zaimplementowany został wysokiej jakości sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej do 2400 DPI.

Bez względu na powierzchnię pracy, sensor zapewnia Ci wysoką precyzję użytkowania. Mysz dzięki swojej konstrukcji pozwala śledzić twoje ruchy na praktycznie dowolnej powierzchni.

 

 

PRZYCISK ZMIANY DPI

Natec Euphonie posiada opcję przełączania czułości w locie pomiędzy 4 poziomami (od 1200 do 2400) bez konieczności konfiguracji myszki w systemie.

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zmienić szybkość i precyzję kursora, a tym samym uzyskać optymalną kontrolę.

 

 

image
Banner

SUBTELNA I PONADCZASOWA

Subtelny i ponadczasowy design skrywa sekret pełnego wachlarza możliwości myszy. Myszka została wykonana w klasycznej ciemnej kolorystyce, równocześnie zachwycając  nowoczesnym i eleganckim designem. Natec Euphonie dzięki swojej prostocie, mysz  prezentuje się bardzo estetycznie zachowując Twój profesjonalizm na biznesowych spotkaniach. 

Banner
image