• NISZCZARKA NATEC BEAVER OFFICE PLUS 15L

Symbol: Z26644
229.30
229.30
szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5901969412918
image

NISZCZARKA BEAVER OFFICE PLUS

Niszczarka Natec Beaver Office Plus to funkcjonalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w każdym nowoczesnym biurze. Duża pojemność, wysoki standard bezpieczeństwa P-3 oraz moc pozwalająca na niszczenie 10 kartek papieru oraz kart kredytowych to główne zalety urządzenia Natec.
Kiedy dodamy do tego nowoczesny design i prostą, intuicyjną obsługę, otrzymujemy niezawodny produkt spełniający oczekiwania. Dzięki niszczarce Beaver Office Plus bez problemu pozbędziemy się nadmiaru dokumentów oraz danych wrażliwych bez obawy o ich bezpieczeństwo.

10 KARTEK I DOKŁADNE CIĘCIE

Urządzenie posiada moc umożliwiającą niszczenie nawet 10 arkuszy papieru 80g jednocześnie łącznie z zszywkami. Wykorzystanie mocnych noży, pozwala również na cięcie kart kredytowych i innych tego typu płaskich plastikowych przedmiotów. Ścinki o wymiarach 4x40 mm to gwarancja zachowania wysokiego standardu bezpieczeństwa DIN P-3.
image
image

BEZPIECZNE I KOMFORT PRACY

Beaver Office została wyposażona w funkcję automatycznego uruchamiania i usypiania Start/Stop, w funkcję cofania dokumentu, co eliminuje sytuacje zacinania się papieru oraz w diody sygnalizujące moment przegrzania oraz status urządzenia. Niszczarka ma również zainstalowane zabezpieczenie przed przegrzewaniem się. Wymienione funkcję sprawiają, że praca z urządzeniem jest prosta i bezpieczna dla użytkownika. Cykl pracy niszczarki to 3 minuty, co zapewnia możliwość niszczenia dużej ilości papieru.

WYSUWANY DUŻY KOSZ I KÓŁKA

W niszczarce zastosowano duży, wysuwany kosz o pojemności 15 litrów. Dzięki wysuwanemu koszowi użytkownik nie musi ściągać głowicy aby go opróżnić, wystarczy wysunąć kosz z urządzenia. Dodatkowo urządzenie posiada kółka z możliwością ich zablokowania. Zastosowanie dużego okna w przednim panelu kosza pozwala na kontrolę poziomu jego zapełnienia. Duża pojemność i mobilność Beaver Office sprawia, że jest ona idealnym wyborem dla każdego nowoczesnego biura.
image
image

NOWOCZESNY DESIGN

Beaver Office Plus to również urządzenie charakteryzujące się nowoczesnym i stonowanym designem. Dzięki temu, można je bez trudu wkomponować w wystój każdego biura i jeszcze bardziej uatrakcyjnić jego profesjonalny wystrój.