• OBUDOWA COOLER MASTER ELITE 500 ODD MIDI TOWER

Symbol: Z32434
347.11
347.11
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512118382
image

NIEZAWODNA

Elite 500 to podstawowe rozwiązanie zapewniające optymalne chłodzenie. Znacząca wentylacja na panelu przednim umożliwia dopływ świeżego powietrza do systemu zarówno
w konfiguracjach chłodzonych powietrzem,
jak i cieczą.

W przypadku prostych zadań, Elite 500 jest ekonomicznym rozwiązaniem do profesjonalnego przetwarzania danych. W przypadku bardziej wymagających zadań, Elite 500 może pochwalić się wysoką kompatybilnością z aktualizacjami, może pomieścić chłodzenie cieczą i zapewnia przestrzeń dla najdłuższych i najszerszych kart graficznych.

DUŻY WLOT Z FILTRAMI

Na panelu przednim znajduje się bardzo duży, nieograniczony grill wlotowy, który zapewnia doskonały przepływ powietrza do systemu.

image
image

WERSJA Z/BEZ ODD

W zależności od preferencji dostępna jest wersja obudowy z obsługą napędów ODD. Jeżeli napęd optyczny nie jest preferowany, można uzyskać czystszy wygląd i więcej opcji chłodzenia na panelu górnym i przednim. Wersja Elite 500 z napędem ODD jest nieco głębsza w porównaniu z jej odpowiednikiem bez napędu ODD.

WSZECHSTRONNE OPCJE CHŁODZENIA

Obsługa maksymalnie sześciu wentylatorów oraz przednia, górna i tylna osłona chłodnicy gwarantują, że wydajność nie zostanie obniżona. Z przodu można zamontować do trzech wentylatorów 120 mm lub dwóch 140 mm. Tył obsługuje jeden wentylator 120 mm. Filtrowana wentylacja na górnym panelu obsługuje do dwóch wentylatorów 120 mm lub dwóch 140 mm.

image
image

W PEŁNI CZARNA POWŁOKA I OSŁONA ZASILACZA

Wyróżnij swój system dzięki całkowicie czarnemu tłu i osłonie zasilacza, która pozwala ukryć kable.

PRZEWIEWNA OSŁONA ZASILACZA

Pokrywa zasilacza jest wentylowana od góry, co pozwala na instalację aktywnie chłodzonych jednostek z wentylatorem skierowanym do góry lub do dołu, a także na instalację zasilaczy z chłodzeniem pasywnym.

image
image

ROZSZERZANIE MOŻLIWOŚCI

Obsługa karty graficznej o maksymalnej długości 350 mm (400 mm w wersji ODD), 161-milimetrowego chłodzenia procesora oraz wielu lokalizacji wentylatorów/radiatorów zapewnia miejsce na modernizację tak, aby nie zostać w tyle.

OPCJE LEWEGO PANELU BOCZNEGO - SZKŁO HARTOWANE/STAL

Elite 500 i Elite 500 ODD oferują opcje paneli bocznych, które zaspokajają różne gusta estetyczne. Wersje panelu bocznego z hartowanego szkła od krawędzi do krawędzi oferują możliwość odważnego zaprezentowania unikalnych konfiguracji, podczas gdy wersje ze stalowym panelem bocznym są również dostępne dla tych, którzy preferują dyskretny, minimalistyczny wygląd.

image
image

GNIAZDO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO - JACK

Pojedyncze 4-stykowe gniazdo zestawu słuchawkowego umożliwia jednoczesne korzystanie z funkcji audio i mikrofonu, dzięki czemu nie są potrzebne oddzielne gniazda.

UNIWERSALNA KLATKA NA DYSKI TWARDE

Klatkę na dyski twarde można przesunąć do przodu, aby zrobić miejsce na dłuższy zasilacz, do tyłu, aby uzyskać dodatkowe miejsce na radiator, lub całkowicie usunąć, jeśli miejsce na dyski twarde nie jest potrzebne.

image
image

BOGATE WSPARCIE DLA PAMIĘCI MASOWEJ

Elite 500 obsługuje do 2 dysków 3,5" i do 5 dysków 2,5" (w zależności od wersji).

Pamięć masowa może być zamontowana za tacką płyty głównej i w uniwersalnej klatce na dyski twarde.

W 100% BEZNARZĘDZIOWY MONTAŻ

W obudowie zastosowano ekskluzywny system beznarzędziowego montażu pamięci masowej firmy Cooler Master. Łatwy, szybki i bezpieczny montaż bez konieczności użycia śrub.

image