• OBUDOWA COOLER MASTER HAF 700 EVO ARGB FULL TOWER Z OKNEM PANEL LCD + KONTROLER BIAŁA

Symbol: Z33954
2285.04
2285.04
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512144008

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

POWIETRZE NA TRON

Aby uwolnić swój prawdziwy potencjał, komponenty chłodzące muszą działać nie indywidualnie, ale razem jako ekosystem. Odpowiednia obudowa może to zrobić za Ciebie. HAF 700 EVO otwiera nową erę wydajności termicznej dzięki unikalnym funkcjom zaprojektowanym w celu przekroczenia standardów współczesnych rozwiązań chłodzących. Odkryj na nowo PC DIY: formę rozrywki, dopracowany zestaw umiejętności, wykwintną formę sztuki i sposób na życie.
Szczyt dziedzictwa HAF firmy Cooler Master


Zadebiutował w 2008 roku, HAF od dawna jest synonimem doskonałej wydajności i swobody majsterkowania. HAF 700 EVO odtwarza nie tylko renomowany kaliber termiczny HAF, ale także esencję jego długowiecznego dziedzictwa.Standard HAF w chłodzeniu

HAF 700 EVO został starannie zaprojektowany, aby utrzymać najwyższą na rynku wydajność termiczną i minimalny poziom hałasu w konfiguracji fabrycznej. Od podświetlanych krawędziowo łopatek wlotowych ze szkła hartowanego ARGB po nieograniczoną swobodę w zakresie wszechstronności chłodzenia powietrzem i wodą, stwórz własny system, który będzie działał tak wydajnie, jak wygląda. Masz ochotę na osiemnaście wentylatorów 120 mm? Podwójne chłodnice 360? Chłodnice 480 mm? Wybierz i stwórz swój własny system.Wbudowany monitoring statystyk w czasie rzeczywistym
Monitoruj statystyki systemu w czasie rzeczywistym lub zaprezentuj swoją osobowość na Iris, wbudowanym asystencie LCD. Zanurz się w pełnym zakresie dostosowywania wyświetlacza Iris i elementów ARGB Gen2 za pośrednictwem MasterPlus+ i ożyw różnorodne konfiguracje, unikalne pod względem estetyki i funkcjonalności.

Zrewolucjonizowana dekada projektowania HAF

Minuty zaoszczędzone na instalacji systemu są warte miliony w kreatywnej wolności. HAF 700 EVO to najnowocześniejsza, rozległa konstrukcja beznarzędziowa, która rzuca wyzwanie minimalnej liczbie śrub wymaganych do ukończenia systemu. Od GPU, PSU po dyski twarde... zainstaluj każdy szczegół gołymi rękami i poczuj bicie serca stale rozwijającego się dziedzictwa.

HAF700 EVO naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wsparcie sprzętowe. Czerpiąc inspirację z naszej stale rosnącej społeczności entuzjastów, HAF 700 EVO jest w stanie pomieścić płyty główne EATX, takie jak Dominus Extreme, a także dowolnej wielkości karty graficzne w orientacji poziomej i pionowej.
Użytkownicy mogą cieszyć się bezpośrednim wlotem bocznym i obsługą zasilaczy do 200 mm, a także niezrównaną liczbą opcji instalacji dysków, pomp i chłodnic.


Wsparcie dla chłodnic Mammoth
HAF 700 EVO zapewnia użytkownikom niezrównane opcje wsparcia chłodzenia po wyjęciu z pudełka. Użytkownicy mogą wybierać między instalacją różnych rozmiarów chłodnic w różnych miejscach montażowych: 480 mm (panel boczny), 360 mm (panel przedni, panel dolny lub do dwóch chłodnic na panelu górnym) lub 240 mm (panel tylny).