• OBUDOWA COOLER MASTER MASTERBOX MB311L ARGB MATX MINI TOWER Z OKNEM (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Symbol: Z33165UO
306.80
306.80
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z33165UO

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

MASTERBOX MB311L ARGB

MasterBox MB311L ARGB to obudowa Micro-ATX która jest stworzona do budowy najnowszej konstrukcji do gier z doskonałym przepływem powietrza oraz zainstalowanymi dwoma wentylatorami ARGB. Przedni panel jest w całości wykonana z cienkiej siatki, umieszczonej pomiędzy dwoma otworami wentylacyjnymi o strukturze plastra miodu po obu stronach, aby zmaksymalizować przepływ powietrza. Ponieważ płynne uruchamianie najnowszych gier wymaga wydajnego chłodzenie, wentylacja na górnym panelu umożliwia dodanie jeszcze większej ilości sprzętu chłodzącego — jeśli nic nie jest zamontowane, górny panel działa jako wentylacja pasywna.

 

Wewnętrzny układ został zaprojektowany z myślą o wysokiej kompatybilności z najnowszym sprzętem do gier, przy jednoczesnym uwzględnieniu przyszłych usprawnień. Zgodnie z zasadami wielokrotnie nagradzanej serii MB, wszechstronność połączona jest z prezentacją, aby zapewnić, że każdy system do gier wbudowany w MasterBox MB311L ARGB wygląda tak dobrze, jak działa.

PERFOROWANY PANEL PRZEDNI

Udowodniono, że konstrukcja Cooler Master Fine Mesh na przednim panelu zapewnia sprawny przepływ powietrza przy jednoczesnym filtrowaniu kurzu.

WLOTY SIATKOWE

Duże, siatkowe wloty rozciągają się po obu stronach panelu przedniego, zapewniając dodatkowy przepływ powietrza do systemu.

PODWÓJNE WENTYLATORY ARGB

Dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory 120 mm ARGB mogą być zarządzane przez płytę główną i łączone za pomocą dołączonego rozdzielacza, tworząc kompleksowy system oświetlenia ARGB.

ZOPTYMALIZOWANY PRZEPŁYW POWIETRZA

Przepływ powietrza jest zoptymalizowany dzięki współpracy między przednim panelem Fine Mesh, dodatkowymi siatkowymi wlotami, wentylacją górnego panelu i tylnym wylotem.

DOSTOSUJ KLATKĘ HDD/SSD

Klatkę napędu można przesunąć do przodu, aby pomieścić miejsce na zasilacz, do tyłu, aby zapewnić dodatkowe miejsce na chłodnicę, a nawet całkowicie usunąć.

image
image

WSZECHSTRONNE OPCJE CHŁODZENIA

Obsługa do sześciu wentylatorów oraz obsługa radiatorów na panelu przednim, górnym i tylnym zapewniają, że wydajność nie zostanie obniżona.

MIEJSCE NA ULEPSZENIA

Obsługa karty graficznej o średnicy do 344 mm, chłodzenia CPU o średnicy do 166 mm i zasilacza o długości do 325 mm zapewnia miejsce na ulepszenia, które pozwolą Ci wyprzedzić grę.

W ZESTAWIE WENTYLATORY SICKLEFLOW PWM

Usprawnione wentylatory Sickleflow PWM zapewniają najlepszą równowagę między przepływem powietrza a ciśnieniem statycznym, aby odprowadzić ciepło, zachowując przy tym wyjątkową ciszę.