• OBUDOWA COOLER MASTER MASTERBOX MB540 ARGB MIDI TOWER Z OKNEM

Symbol: Z31793
Brak towaru
573.31
573.31
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512117927
image
image

GRA W NOWYM ŚWIETLE

Żywy, opalizujący wzór obejmuje cały panel przedni MasterBox 540. Za przezroczystą fasadą rozchodzą się konfigurowalne paski ARGB, które zapewniają oszałamiający efekt świetlny.

 

Paski ARGB można ustawić tak, aby pasowały do schematu kolorów systemu wewnątrz za pomocą dołączonego kontrolera, istnieje także możliwość synchronizacji z płytą główną, zapewniając nieograniczone możliwości dostosowywania.

PANEL PRZEDNI ARGB ETHER

Zainspirowany projektem oświetlenia samochodowego panel przedni zawiera paski z podświetleniem ARGB w połączeniu z dyfuzorem.

Ten element konstrukcyjny jest zasilany przez złącze pogo-pin i w połączeniu z wykończeniem w stylu DarkMirror, zapewnia unikalny zwrot w stosunku do konwencjonalnego oświetlenia.

KONTROLER I KABEL ARGB W ZESTAWIE

Panel przedni ARGB Ether może być sterowany za pomocą oprogramowania lub dołączonego kontrolera ARGB, wyposażonego w zaprojektowane, unikalne ustawienia oświetlenia. Kontroler może być również podłączony do przycisku RESET / ARGB na frontowym panelu.

DEMONTOWALNY PANEL GÓRNY

Górny panel jest całkowicie demontowalny, aby ułatwić dostęp do komponentów podczas montażu.

Łatwość obsługi ułatwia również montaż rozwiązań chłodzących, takich jak wentylatory i radiatory.

image
image

BOGATA ŁĄCZNOŚĆ

Panel I / O jest wyposażony w port USB 3.2 (Gen 2) Type-C, dwa dodatkowe porty USB 3.2 (Gen 1) i jedno gniazdo słuchawkowe 3,5 mm (audio + mikrofon).

BEZŚRUBOWY I BEZNARZĘDZIOWY MONTAŻ PANELU BOCZNEGO (TG)

Panel boczny wykonany z hartowanego szkła został zabezpieczony kołkami ułatwiającymi demontaż, co ułatwia szybki dostęp do wnętrza bez użycia narzędzi. Można zainstalować opcjonalną śrubę, aby dodatkowo zabezpieczyć panel.

WSZECHSTRONNE OPCJE CHŁODZENIA

Obsługa do siedmiu wentylatorów 120 mm i podwójnych radiatorów 360 mm na panelu górnym i przednim zapewnia wysoką kompatybilność z systemami chłodzenia wodnego.

DUŻA PRZESTRZEŃ NA ULEPSZONE PODZESPOŁY

Obsługa karty graficznej do 410 mm, chłodzenie procesora 165 mm i zasilacza o długości do 180 mm zapewnia miejsce na ulepszenia, aby pozostać w grze.

PERFOROWANA OSŁONA ZASILACZA

Osłona zasilacza jest wentylowana w górnej części, co pozwala na montaż aktywnie chłodzonych urządzeń z wentylatorem skierowanym do góry lub do dołu, również z możliwością instalacji zasilaczy chłodzonych pasywnie.

image

PRZYZNANE NAGRODY

image
image
image