• OBUDOWA COOLER MASTER MASTERBOX MB600L V2 MIDI TOWER

Symbol: Z31794
Brak towaru
292.90
292.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512117385
image
image

COOLER MASTER MASTERBOX MB600L

Dzięki szczotkowanemu aluminium oraz minimalistycznemu sześciokątowi z logiem COOLER MASTER ta obudowa doskonale zdobi przestrzeń roboczą, a przy tym jest w stanie pomieścić najnowsze podzespoły, co sprawia, że staje się ona doskonałym wyborem dla każdego!

SZCZOTKOWANY PANEL PRZEDNI

Szczotkowane wykończenie obejmuje cały przedni panel, zapewniając elegancki i minimalistyczny wygląd.

HEXAGON GLEAM

Heksagon Cooler Master na panelu przednim przekazuje światło z opcjonalnych, podświetlanych wentylatorów. Jeśli opcjonalny wentylator RGB lub ARGB jest zainstalowany za przednim panelem, sześciokąt pochwyci światło z wentylatora i wyemituje poświatę na panelu przednim.

PERFOROWANE WLOTY POWIETRZA

Duże, siatkowe wloty obejmują każdą stronę panelu przedniego, zapewniając dodatkowy przepływ powietrza do wnętrza obudowy.

image
image

WSPARCIE / BRAK WSPARCIA DLA ODD

W zależności od preferencji dostępna jest wersja ODD obudowy.  Jeżeli preferowana jest wersja bez napędu optycznego, obudowa zyska bardziej przejrzysty wygląd i więcej opcji chłodzenia na panelu górnym i przednim. Wersja ODD MB600L jest nieco głębsza w porównaniu do jej odpowiednika bez ODD.

WSZECHSTRONNE OPCJE CHŁODZENIA

Obsługa do sześciu wentylatorów oraz możliwość montażu chłodnicy z przodu, z tyłu bądź na górze zapewniają, że wydajność nie zostanie obniżona.

PERFOROWANA OSŁONA ZASILACZA

Osłona zasilacza jest wentylowana w górnej części, co pozwala na montaż aktywnie chłodzonych urządzeń z wentylatorem skierowanym do góry lub do dołu, również z możliwością instalacji zasilaczy chłodzonych pasywnie.

DUŻA PRZESTRZEŃ NA ULEPSZONE PODZESPOŁY

Obsługa karty graficznej do 400 mm, chłodzenia procesora o wysokości do 161 mm i wiele miejsc do montażu wentylatorów / chłodnic zapewnia przestrzeń na rozbudowę, aby pozostać w grze.

WYJMOWANA KLATKA HDD

Modularna rama umożliwia konstruktorom całkowite usunięcie klatki, zapewniając większą swobodę w budowaniu i zwiększoną kompatybilność z długimi zasilaczami.

image