• OBUDOWA COOLER MASTER MASTERBOX NR600P MIDI TOWER

Symbol: Z30753
Brak towaru
741.88
741.88
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512101506
image
image

Perfekcyjnie wykonana

MasterBox NR600P to obudowa do stacji roboczych, która może zostać skonfigurowana pod kątem wielu zadań. Obsługa SSI-EEB, profesjonalny panel I/O i niezrównane możliwości chłodzenia sprawiają, że MasterBox NR600P jest najbardziej funkcjonalną obudową E-ATX dla profesjonalistów i osób kreatywnych.

Każda cecha odzwierciedla różne zawody z ich różnymi potrzebami. Możliwość wymiany elementów hot-swap oraz możliwość montażu dodatkowych dysków to atrakcyjne rozwiązanie dla np. montażystów wideo, natomiast możliwość montażu wielu kart graficznych ucieszy osoby korzystające z takich konfiguracji. MasterBox NR600P to elegancka obudowa do bezkompromisowo wydajnego sprzętu.

Kompatybilność z SSI-EEB

Obudowa obsługuje montaż płyt głównych klasy serwerowej z dwoma procesorami.

Dwie zatoki Hot Swap

Dwie zatoki HDD2.5"/SSD2.5" bądź kombinacja obu dostępne są w łatwy sposób z przedniego panelu, umożliwiając wymianę dysków w locie.

image
image

Czytnik kart SD

Wysokiej prędkości czytnik kart SD USB3.0 zintegrowany na panelu I/O dla łatwego dostępu.

Dwa wentylatory 140mm

Dwa preinstalowane wentylatory 140mm dostarczają do komputera duże ilości świeżego powietrza, natomiast jeden wentylator 120mm z tyłu obudowy odpowiada za odprowadzanie ciepłego powietrza.

Drobne perforacje

Drobne perforacje na przednim panelu zapewniają zarówno dobry przepływ powietrza jak i ochronę przed kurzem.

Możliwość adaptacji przestrzeni na dyski

Dołączona klatka na dysk, w której zamontować można 2 dyski SSD 2.5" lub 2 dyski twarde 3.5", może zostać dostosowana do konfiguracji z wieloma kartami graficznymi bądź przeniesiona w celu montażu chłodnicy w zależności od wymagań stacji roboczej. Opcjonalna klatka do montażu dysku może zostać dodana do konfiguracji.

image
image

Wszechstronne opcje chłodzenia

Wsparcie aż do 6 wentylatorów 120mm oraz możliwość montażu chłodnic z przodu, z tyłu bądź na górze obudowy zapewniają najwyższą wydajność

Pre-instalowany rękaw na kable I/O

Przewody front panelu są zgrupowane w modularnym, plastikowym rękawie dla łatwiejszego i szybszego montażu komputera.